Otomobil Haberleri

2020 Renault Symbol Fiyat Listesi Güncellendi!

TeknoBH Google Haberler

2020 Renault Symbol fiyat listesi bir kez daha güncellendi. İşte aracın yeni fiyat listesi

2020 Renault Symbol Fiyat Listesi Güncellendi!

Otomobil pazarında ki oluşan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bugün ise sizlere Renault Symbol 2020 model aracın fiyatlarını aktaracağız. Sıfır araç almak isteyenler için normal şartlar altında uygun fiyatlı bir otomobil olmasını beklediğimiz Symbol, ÖTV oranlarında ki değişim ve kurların artışları sonrasında ilginç fiyatlara satılmaya başlandı. Yeni yılın Mart ayına geldiğimiz halde fiyatlar konusunda çok değişen birşey olmadığını söylemek istiyoruz. Yani 2020 Model Renault Symbol fiyatları hala segmentinin çok ama çok üstünde bir fiyata satışa sunuluyor.

2020 Renault Symbol fiyat listesi can yakmaya devam ediyor

Renault Symbol fiyatlarına son olarak Ocak ayında sizlere aktarmıştık. O zamanlarda otomobilin üç farklı versiyon seçeneği bulunuyordu. Bugün ise bu seçeneklerin ortadan kalktığını ve sadece tek bir donanıma sahip paket ile satışa sunulacak. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan aracın güncel fiyatlarını sizlere paylaşalım.

2020 Renault Symbol Fiyat Listesi Güncellendi!

  • Joy .0.9 TCe 90bg : 140.953 TL
  • Joy 1.0 TCe ECO 100 bg: 154.953 TL
  • Joy 1.5 Blue dCi 95 bg : 190.997 TL

Renault Symbol aracınının bu paketlerden yalnızca 0.9 litrelik motor seçeneğine sahip olan Joy paketi satışta. Modelin satış fiyatı ise 140. 953 TL olarak belirlenmiş. Peki, sizler bu fiyata sahip olan Renault Symbol aracını satın alır mısınız? Bu fiyata satın alınır mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu