Otomobil Haberleri

2020 Volkswagen Passat çarpışma testi şoke etti

TeknoBH Google Haberler

Sağlamlığı ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Volkswagen Passat hayranlarını bu sefer üzecek. Zira 2020 Volkswagen Passat çarpışma testi şoke etti!

2020-volkswagen-passat-carpisma-testi-soke-etti

Volkswagen ülkemizde en çok otomobil satan markaların başında geliyor. Genel olarak baktığımız zaman Volkswagen grubunun en çok sevilen modelleri Passat ve Golf olduğunu söyleyebiliriz. Volkswagen otomobillerinin kullanıcılarının gözünde bu kadar değerli olmasının sebebi sağlamlığı ve şık tasarımları olduğunu söyleyebiliriz.

2020 Volkswagen Passat çarpışma testi şoke etti

2020 model Volkswagen Passat geçtiğimiz gün bir çarpışma testinde görüntüleri ortaya çıktı. Yeni modelin çarpışma testi sonuçları ise ciddi anlamda korku veriyor. Yeni modelin çarpışma testi videosunu aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sağlamlığı ve şık tasarımıyla sevilen Passat’ın yeni 2020 modeli çarpışma testinde hava yastığı neredeyse hiç bir işe yaramadığını söyleyebiliriz. Normal şartlarda bu kaza da hafıf sıyrıklarla atlatılması gerekiyor. Dipnot olarak eklemek isteriz ki çarpışma testinde ki 2020 Volkswagen Passat’ın fiyatı 500.000 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu