Apple HaberleriDonanım Haberleri

2021 iPad Pro Modeli Ne Zaman Tanıtılacak?

TeknoBH Google Haberler

2021 iPad Pro modeli güvenilir bir haber kaynağı tarafından tanıtım tarihi sızdırıldı. Apple’ın yeni iPad Pro modeli ne zaman tanıtılacak? İşte Detaylar

2021 iPad Pro Modeli Ne Zaman Tanıtılacak?

Teknoloji devi Apple son yıllarda satış alanında çok iyi bir ivme yakaladı. İlk olarak akıllı telefon modellerini incelediğimiz zaman iPhone modellerinde çok iyi bir derecede satış gerçekleştirdi diyebiliriz. Piyasaya sürülen iPhone 12 serisinde tek beklenen ilgiyle karşılaşmayan model iPhone 12 Mini oldu. Tablet kısmını incelediğimiz zaman ise Mart 2020 tarihinde piyasaya sürdüğü iPad Pro, bir hayli fazla ilgi gördü.

Apple’dan bu yıl içerisinde iPhone 13 serisi, AirTag ve iPad modelleri bekleniyor. Fakat bu modeller hakkında net bir tarih bilinmiyor. Güvenilir kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre AirTag ve iPad Pro 2021 modellerinin çıkış tarihi netlik kazandı diyebiliriz.

2021 iPad Pro modeli Mart 2021 tarihinde tanıtılacak

Apple’ın yeni iPhone serisi iPhone 13 ile ilgili olarak henüz paylaşılan bir bilgi bulunmuyor. Apple’ın, iPhone serisini piyasaya sürmeden önce katlanabilir ekrana sahip bir modelin de piyasaya sürebileceği dahi konuşuluyor. Ünlü güvenilir haberci Jon Prosser‘ın paylaşımlarına göre Apple’ın 2021 iPad Pro modeli Mart 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Bu seride iki önemli özellik kullanıcı karşısına çıkacak.

İlk özellik, yeni model 5G bağlantı desteğine sahip olacak. Bir diğer özellik ise, iPad Pro 2021 modellerinde mini-LED ekranların kullanılması bekleniyor. Bu teknoloji sayesinde, gelişmiş kontrast, güç verimliliği ve gelişmiş parlaklık hedeflenecek. İddialara göre mini-LED paneller söz konusu özelliklerle kıyaslandığı zaman LCD panellerden çok daha fazla avantaj sağlayacak.

2021 iPad Pro Modeli Ne Zaman Tanıtılacak?

Bir diğer beklenen cihaz ise, üzerinde bir GPS bulunan takip aygıtı AirTags‘lar. iPhone 12 serisi ile tüketici karşısına çıkması beklenen AirTags modelleri, bilinmeyen bir sebepten dolayı geçtiğimiz lansman da tanıtılmadı. Fakat önümüzde ki Mart ayında gerçekleşecek olan lansman da tüketicilere sunulması bekleniyor. Yeni modeller hakkında sızdırılan bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni sızıntılar gerçekleştikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu