Otomobil Haberleri

2021 Seat Ibiza Fiyat Listesi Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

2021 Seat Ibiza fiyat listesi resmi olarak internet sitesinde paylaşıldı. İşte yeni fiyat listesi

2021 Seat Ibiza Fiyat Listesi Belli Oldu

Bildiğiniz üzere 2020 yılı hem ülkemiz için hem de dünya için iyi bir yıl olarak geçmedi. Pandemi’den dolayı hem sağlık sistemi hem de ekonomik düzen resmen alt üst oldu diyebiliriz. Tabi bu durumda artan üretim maliyetleri de tüketicileri bir hayli üzdü. Özellikle de sıfır otomobil pazarlarında ki hareketlilik hiç durmazken, fiyatlarında genellikle artması tüketicileri bir hayli fazla zorladı.

Bizlerde mümkün olduğunca her hafta sizlere sıfır otomobillerin fiyatı hakkında bilgiler aktarmaya çalıştık. Artan fiyatlar, indirim gibi bütün fırsatları sizlere aktardık. Bugün ise fiyat bilgisi vereceğimiz modelimiz 2021 Seat Ibiza olacak. Markanın en uygun fiyatlı modeli olan Ibiza, yenilenen dinamikleri ile  beraber geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

2021 Seat Ibiza fiyat listesi tüketicileri mutlu ediyor

2021 Seat Ibiza Fiyat Listesi Belli Oldu

Söz konusu markanın giriş seviyesine hitap eden modeli 154.000 TL‘den başlıyor. Bu modeli 2021 model Clio ile kıyasladığımız zaman bir hayli ucuz diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Clio, giriş seviyesinde ki bir paket için 155.000 TL istiyor. Seat Ibiza, 80 beygir güç üretiyor ve 1.0 litrelik bir motora sahip ve ayrıca modelin manuel vitese sahip olduğunu da belirtelim. Diğer seçenekte ise 110 beygir güç veren yine 1.0 motor var ve bu motora DSG şanzıman eşlik ediyor. Bu paketin fiyatı ise 184.900 TL.

Seat Ibiza‘nın fiyatları hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu