Apple HaberleriMobil Haberleri

4 farklı iPhone 12 modelinin tasarımları netleşti!

iPhone 12 modelinin 4 farklı tasarımı ortaya çıktı. Merakla beklenen iPhone 12 modelinin tasarımları ve detayları

TeknoBH Google Haberler

Teknoljoi devi Apple’ın yeni iPhone 12 modelinin 4 farklı tasarımları netleşti! Kullanıcılar tarafından merak edilen iPhone 12 tasarımları

Apple bilindiği üzere yıl sonuna doğru 4 yeni modelin tanıtacağını bildirmişti.Gündemimizde olan COVID-19 salgını yüzünden maalesef ki planlanan tarihte yapılamadı ama gecikmeli satış tarihleri Ekim yada Kasım ayı gibi satışa sunulması bekleniyor.Büyük ihtimal ile yeni iphone 12 modellerinin Türkiye‘de satışa sunulması 2021 yılını bulacaktır.Bu zamana kadar internette iPhone 12 modellerinin hakkında çok fazla bilgi sızdırılmıştı.

4 farklı iPhone 12 modelinin tasarımları netleşti!

Yeni model hakkında ufak bilgi vermek gerekirse ,iPhone 12‘de tek model kamera olmayacaktır.Ekran boyutu tarafında farklılık gösteren 2 farklı iPhone 12 modeli gelecek, 3 ana kameranın yanında ise 3 boyutlu bir ToF kamerasıda yer alacak.

Geçen aylarda sızdırılan iPhone 12 modelleri iPhone 5 ve 5s‘te olduğu gibi keskin köşeli hatlara sahip olacak. Apple modellerinin en büyük sorunlarından birtanesi kamera kısmında ki çentik olmasıydı bu sorunu bu modelde biraz daha azaltmış görünüyorlar. Apple kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi olmasıyla birlikte umarım yakın zamanlarda bu sorundan tamamen ortadan kaldıracaklarını tahmin ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu