Güncel Haberler

ABD Başkanı Donald Trump’ın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı!

ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medyadan duyurdu.

TeknoBH Google Haberler

ABD Başkanı Donald Trump da koronavirüse yakalananlar listesinde yer aldı. ABD Başkanı Donald Trump’ın koronavirüs testi pozitif çıktı! İşte Detaylar

donald-trump-mujdeyi-verdi

Tüm dünyada bir hayli fazla kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs salgını bitmek bilmiyor. Yaşlı veya genç farketmeksizin her yaştan kişiye artık kolaylıkla bulaşabilen koronavirüs, ünlü kişilerin de artık korkulu rüyası haline geldi.

Bu salgından en iyi şekikde korunmasını beklediğimiz kişilerin bile koronavirüs testi artık pozitif çıkar oldu. Bu isimlerden biri de ABD Başkanı Donald Trump. Geçtiğimiz günlerde Başkanlık yarışındaki rakibi Biden ile ateşli bir münazara gerçekleştiren Trump, danışmanı olan Hope Hicks‘in testinin pozitif çıkması sonucunda eşi ile birlikte koronavirüs testi yaptırmıştı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı!

Danışmanının koronavirüs’e yakalanması sonrasında test yaptırıp eşi Melania Trump ile beraber izole olan Donald Trump, test sonucunu resmi Twitter hesabı üzerinden tüm dünya ile paylaştı. Koronavirüs testinin pozitif çıktığını ifade eden Trump, geceden itibaren karantinada olacağını da ekledi. Donald Trump, paylaştığı tweet’in sonunda ise bunu birlikte atlatacağız ifadesine de yer verdi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu