Güncel Haberler

Acun Ilıcalı, Exxen’in Abone Sayısını Açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu Exxen’in abone sayısı açıklandı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar

Exxen Abonelik Ücreti Farklı Çıktı!

Yaklaşık olarak 1 haftadır Türkiye’nin gündemindeki önemli başlıklardan birisi de Exxen diyebiliriz. Bildiğiniz üzere Acun Ilıcalı uzun zamandır yeni dijital platformu hakkında çalışmalarını sürdürüyor. Ağırlıklı olarak YouTuber olarak tanımladığımız kitle ile yola devam eden Acun Ilıcalı, Exxen’in abone sayısını sosyal medya hesabından açıkladı.

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Exxen’in abone sayısını açıkladı

Ayrıca bu bilgiyi sizlerle paylaşmadan önce, Exxen’in 1 haftalık ücretsiz deneme bulunduğunu sizlere aktaralım. Deneme sürümünden yararlanmak için abone olmanız ve kartınızdan 1 aylık ücretinizin çekilmesi gerekiyor.

Eğer 1 hafta sonra aboneliğinizi iptal etme kararı alırsanız bu ücret hesabınıza geri yatıyor. Yani Exxen‘in hali hazırda açıklanan abone sayısı içerisinde bu kitle de mevcut.

Acun Ilıcalı, Exxen'in Abone Sayısını Açıkladı

Dolayısıyla bu kitle 1 hafta sonra aboneliğini iptal ettireceği için hali hazırda açıklanan abone sayısında da büyük bir düşüş olacaktır. Diğer yandan Acun Ilıcalı’nın açıkladığı rakama göre Exxen 3 günde 500.000’den fazla aboneye ulaşmış durumda.

Yeni kurulan bir dijital platform olduğunu düşünürsek bu büyük bir başarı diyebiliriz. Tabi asıl başarı bu durumu sürdürülebilir olması diyebiliriz. Ayrıca Exxen‘in hali hazırda bir Mobil uygulaması yok. Mobil uygulamasının olmamasınında uzun vadede abone kaybına neden olacaktır. Fakat Acun Ilıcalı gibi bir girişimcinin yaptığı yeni bir proje de böyle bir eksiğin devam etmeyeceği düşünülüyor. Bu yüzden kısa sürede mobil uygulamanın yayınlanması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu