Güncel Haberler

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip olarak geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Ülkemizde önemli televizyonculardan biri olan TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı Netflix’e rakip olarak geliyor! İşte Detaylar

acun-ilicali-netflixe-rakip-geliyor

Türk televizyonculuğunun hali hazırda önemli isimlerinden biri olan ve aynı zamanda TV8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı, yeni bir proje için kollarını sıvamaya başladı. Kendi kanalı TV8’de yayınlanmış olduğu Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Mastercheft ve birçok program ile reytingleri alt üst etmeyi başaran ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Netflix‘e rakip olmak için yeni bir platform kurmaya hazırlanıyor. Paylaşılan iddialara göre Acun Ilıcalı bu platform için şimdiden kollarını sıvadığı söyleniyor.

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip olarak geliyor!

Ülkemizde televizyonculuk denildiği zaman başarısıyla aklımıza direk gelen Acun Ilıcalı, kendisi yeni projeler için daima açık olduğunu biliyoruz. Yeni ortaya atılan iddialara göre ünlü televizyoncunun şimdi ki hedefi ise Netflix’e rakip olacak yeni bir platform. Hatta Acun Ilıcalı’nın bu proje için Kültür ve Turizm Bakanlığı‘ndan gerekli onayları almak için harekete geçtiği de söyleniyor. Tabi yeni oluşturulacak olan platformun yerel mi olacağı yoksa uluslararası mı olacağı ise merak konusu.

acun-ilicali-netflixe-rakip-geliyor-1

Açıkcası bizlerin düşüncesi, Acun Ilıcalı’nın yeni projesi ilk olarak sadece ülkemizde yayınlanır ve başarılı bir proje olursa uluslararası bir boyut kazanacaktır. Netflix’in son dönemlerde koronavirüs salgını sebebiyle kullanıcılarının bir hayli fazla arttığını  düşünürsek Ilıcalı’nın yeni platformunun işi bir hayli zor olacak diye düşünüyoruz.

Acun Ilıcalı‘nın Netflix karşısında nasıl bir yol izleyecek veya nasıl bir platform üzerinde çalışacak merakla bekliyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ilıcalı’nın işi bir hayli zor olacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu