Güncel Haberler

Acun Ilıcalı yeni projesinde çok ciddi. Cem Yılmaz’a teklif götürdü!

TeknoBH Google Haberler

Acun Ilıcalı yeni projesinde çok ciddi. Ilıcalı yeni projesinde Cem Yılmaz’a teklif götürdü! Ilıcalı yeni projesinde başarılı olabilecek mi?

acun-ilicali-netflixe-rakip-geliyor-1

Türk televizyonculuğunun hali hazırda önemli isimlerinden biri olan ve aynı zamanda TV8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı, yeni bir proje için kollarını sıvamaya başlamıştı. Netflix’e ciddi bir rakip platformu oluşturmak isteyen Ilıcalı’nın yeni projesi için çok önemli isimlere teklif götürdüğü ifade ediliyor. Paylaşılan bilgilerin ünlü televizyoncunun yakın çevresinden geldiği ve bu yüzden de iddiaların yüksek olma ihtimalinin de doğru olduğu söyleniyor.

Acun Ilıcalı yeni projesinde çok ciddi. Cem Yılmaz’a teklif götürdü!

TV8‘de çok başarılı işler yapan ve reytingleri alt üst etmeyi başaran Acun Ilıcalı, yeni bir projeler için çalışmalara başladı. Koronavirüs döneminde abone sayısını hızla arttırmayı başaran Netflix‘i gözüne kestiren Acun Ilıcalı, söz konusu platforma rakip olacak yeni bir platform için harekete geçti. İddialara göre Acunmedya ekibinde bunun için hummalı bir çalışma hakim ve ünlü isimlere teklifler götürmeye başladılar. Önce ki gün çıkan haberlere bakılırsa Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz’a kendi platformuna özel olarak bir film yapması için teklifte bulundu. Ayrıca bir başka isimlere de teklif götürüldüğü söyleniyor. Ilıcalı’nın 3 Adam‘a da teklif götürdüğü söylentiler arasında.

acun-ilicali-yeni-projesi

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz, sevilen karakteri Erşan Kuneri için dizi çalışmalarına başladığı müjdesini hayranlarıyla paylaşmıştı. Bu haberin arkasından Acun Ilıcalı’nın da ünlü komedyene bir teklifte bulunması belki de yeni filmi Ilıcalı’nın yeni platformunda paylaşılır. Peki sizce ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Netflix’in karşısında bir başarı yakalayabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu