Sinema ve Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı’dan Exatlon Challange Paylaşımı

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan Netflix’in 3 Temmuz’da yayınlayacağı içerik ile ilgili Acun Ilıcalı’dan Exatlon Challange paylaşımı geldi.

acun-ilicalidan-exatlon-challange-paylasimi

Acun Ilıcalı’dan Netflix’te yayınlanacak olan Exatlon Challange paylaşımı, instagram üzerinden bir hayli fazla beğeni topladı. Acun Ilıcalı’nın diğer yapımlarının aksine TV’den değil de sosyal medyadan aşina olduğumuz yüzlerin yer alacağı program için yayınlanan video, heyecan dolu içeriğiyle milyonların beğenisini topladı.

Acun Ilıcalı’dan Netflix’te yayınlanacak olan Exatlon Challange paylaşımı

Acun Medya‘nın üstlendiği programda, Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak‘ın sunuculuğunu yapacağı programda Uras Benlioğlu, MiaFitz, Elanur, Mendebur Lemur ve Doğan Kabak gibi Türkiye’nin popüler sosyal medya fenomenleri bulunuyor. İzleyicilere hem eğlenceli hem de gerilim dolu anlar yaşatacak program, Netflix‘in beğenilen Türk yapımlarından biri olabilir diye düşünüyoruz.

Acun Ilıcalı‘nın Exatlon Challange için yaptığı Instagram paylaşımı da bu programın ne kadar heyecan dolu olacağını gösteriyor. Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının Temmuz ayındaki favori içeriklerinden birinin Exatlon Challange olabileceğini gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu