Sinema ve Dizi

Acun Ilıcalı’dan Netflix’te yayınlanacak olan Exatlon Challange paylaşımı

Dünya çapında bir hayli fazla izleyici kitlesine sahip olan Netflix’de 3 Temmuz’da yayınlanacak olan programın fragmanı yayınlandı.

acun-ilicalidan-exatlon-challange-paylasimi

Acun Ilıcalı’dan Netflix’te yayınlanacak olan Exatlon Challange paylaşımı, instagram üzerinden bir hayli fazla beğeni topladı. Acun Ilıcalı’nın diğer yapımlarının aksine TV’den değil de sosyal medyadan aşina olduğumuz yüzlerin yer alacağı program için yayınlanan video, heyecan dolu içeriğiyle milyonların beğenisini topladı.

Acun Ilıcalı’dan Netflix’te yayınlanacak olan Exatlon Challange paylaşımı

Acun Medya‘nın üstlendiği programda, Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak‘ın sunuculuğunu yapacağı programda Uras Benlioğlu, MiaFitz,Elanur,Mendebur Lemur ve Doğan Kabak gibi Türkiye’nin popüler sosyal medya fenomenleri bulunuyor. İzleyicilere hem eğlenceli hem de gerilim dolu anlar yaşatacak program, Netflix’in beğenilen Türk yapımlarından biri olabilir diye düşünüyoruz.

Acun Ilıcalı‘nın Exatlon Challange için yaptığı Instagram paylaşımı da bu programın ne kadar heyecan dolu olacağını gösteriyor. Türkiye’deki Netflix kullanıcıalrının Temmuz ayındaki favori içeriklerinden birinin Exatlon Challange olabileceğini gösteriyor.

Acun Ilıcalı’nın Exatlon Challange paylaşımı :

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu