Apple HaberleriDonanım Haberleri

AirPods 3 Modelinin Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi Apple’ın kablosuz kulaklık serisi AirPods 3 modelinin fiyatı ve özellikleri ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı. İşte Detaylar

AirPods 3 Modelinin Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz haftalarda Apple‘ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods 3 hakkında ilginç detaylar ortaya çıkmıştı. Söz konusu kablosuz kulaklığın uygun fiyata satışa sunulması bekleniyordu. İddialara göre Apple’ın bu zamana kadar satışa sunduğu en uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli olacaktı.

Bildiğiniz üzere tüketicilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri de kablosuz kulaklık fiyatlarının pahalı olması. Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modelini dolar fiyatı ile düşündüğümüz zaman tüketicilere bir hayli uygun gelebilir. Fakat burada ki önemli bir nokta ise bu fiyata vergi dahil değil. Bu duruma örnek vermek gerekirse, geçtiğimiz yıl 30 Ekim tarihinde tanıtılan AirPods Pro modeli, 249 dolar üzerinde satışa sunuldu. Ancak ülkemizde ki vergiler ve kur değerlerinden dolayı 1800 – 1900 TL civarında satışa sunuldu. Durum böyle olunca insanlar gözlerini Apple’ın yeni üreteceği uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeline çevirdi.

AirPods 3 fiyatı ve özellikleri

Söz konusu yeni kablosuz kulaklığın hakkında ki ilk ayrıntılar belli oldu. Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman yeni model AirPods 3 Pro tasarımına benzer bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ancak fiyat ve özellik bakımından gbir hayli fazla değişiklikler mevcut.

AirPods 3 Modelinin Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman hem slikonlu hem de silikonsuz bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Söz konusu kulaklığı silikonlu olarak kullanıldığı zaman aktif gürültü özelliği kullanılmayacaktır. Büyük ihtimal ile AirPods Pro ve AirPods Max modellerinde sahip olduğu uzamsal ses özelliği kullanılacak.

Çin’de sızdırılan raporlara göre AirPods 3 modeli uygun fiyata sahip olacak. Söz konusu model 150 dolar civarında satışa sunulacak. Serinin diğer modelleri ile kıyaslandığı zaman 100 dolar daha uygun fiyattan satışa sunulacak. Söz konusu cihazın ne zaman tanıtılacağına dair resmi açıklamalar bulunmuyor. Fakat bazı kaynaklara göre, uyugn fiyatlı yeni model Mart ayında tanıtılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu