Donanım Haberleri

Amazfit Pop Pro’nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Uygun fiyatlı Amazfit pop pro'nun tanıtım tarihi sızdırıldı.

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi alt markası olan Huami tarafından üretilen uygun fiyatlı Amazfit pop pro’nun tanıtım tarihi ortaya çıktı. İşte merak edilen detaylar

amazfit-pop-pro-tanitim-tarihi-ortaya-cikti

Geçtiğimiz ay tanıtılan Amazfit Pop modelinin gelişmiş versiyonu olan Amazfit Pop Pro  hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Uygun fiyatlı olacağı söylenilen akıllı saatin tanıtım tarihi ne zaman?

Amazfit Pop Pro’nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Daha önce ki modelinin uygun fiyatlı olması sebebiyle akıllı saat pazarında elini güçlendirmeyi başaran şirket, şimdi de Pro modeli ile daha gelişmiş özellikler sunmanın peşinde. Huami tarafından paylaşılan resmi görsellere göre, Pop Pro çok yakın zamanda yani 1 Aralık tarihinde tanıtılacak.

Akıllı saat, tasarım anlamında Amazfit Pop ile aynı çizgide. Yine halihazırda Amazfit Bip U ile benzer bir tasarıma sahip olan cihaz, bu anlamda Apple Watch tasarımını andıran bir tasarım ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Amazfit Pop Pro özellikleri arasında ekran tarafında 1.43 inç OLED ekran ile karşımıza çıkıyor. Akıllı saat NFC ile birlikte geliyor ve 7/24 kalp atış hızını takip edebiliyor. Kullanıcıyı aktif ve motive etmek için Amazfit’in PAI algoritmasını getirecek giyilebilir cihaz, 60’tan fazla farklı spor moduna da sahip olacak.

amazfit-pop-pro-tanitim-tarihi-ortaya-cikti-1

Tabi bu özelliklerin hepsi Amazfit Pop akıllı saat modelinde karşımıza çıkıyor. Pro modelinin şuan için bilinen farklı özelliği ise entegre GPS özelliğine sahip olması.  Pop modelinde ise bu özellik, bağlanan akıllı telefonun üzerinden sağlanabiliyordu.

Amazfit Pop, 45 dolar üzerinden piyasaya sürülmüştü. Amazfit Pop Pro modelinin ise 60 dolardan piyasaya sürülmesi bekleniyor. Akıllı saatin tanıtımıyla birlikte, entegre GPS dışında özelliklerle de Pop modelinden farklılaşması beklentiler arasında.

Kaynak
shiftdelete

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu