Donanım Haberleri

Uygun Fiyatıyla Amazfit Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

TeknoBH Google Haberler

Akıllı saat sektöründe ki başarısı ile adından sıkça söz ettiren Amazfit Türkiye pazarına giriş yaptı. Uygun fiyatı ve şık tasarımı ile bir hayli talep göreceğini düşünüyoruz. İşte Detaylar

Uygun Fiyatıyla Amazfit Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Türkiye pazarına yabancı markaların giriş yapması devam ediyor. Uzun zamandır adını sıkça duyduğumuz Amazfit fiması da ülkemize resmi olarak giriş yaptı. Amazfit’in yalnızca akıllı saatleri değil kulaklık ve akıllı tartı alanında da ürünleri mevcut. Firma Türkiye pazarına ilk olarak akıllı saat modelleri ile giriş yapmayı tercih etti. Önümüzde ki süreçlerde diğer ürünlerini de sunacağını düşünüyoruz.

Uygun fiyatlı akıllı saat almak isteyenler için Amazfit Türkiye de

Amazfit Bip modelini 399 TL’den ve Amazfit Pace modelini ise 824 TL’den satışa sunan marka, sunduğu sağlık özellikleri ile kullanıcıların dikkatini bir hayli çekecek gibi görünüyor. Hem iOS hem de Android telefonlar ile uyumlu olan bu akıllı saatler Türkiye pazarında bir hayli fazla ilgi çekecek gibi görünüyor.

Amazfit Türkiye Ürün Müdürü ise Murat Sungur Özkan oldu. Özkan, “ Eylül 2015’te kurulan Amazfit, geliştirdiği sıra dışı teknolojiler ve yüksek hassasiyetli veri analizi ile uzmanlık alanı olan kişisel sağlık yönetimini ön plana çıkarıyor. Detaylı sağlık takibi, kan ve oksijen satürasyonu ölçümü yapan ve sağlık teknolojisinde en doğru veriyi sunan akıllı saat markası olarak Türkiye’de akıllı saat kullanıcılarına daha önce karşılaşmadıkları bir deneyim sunacağız. Donanımlarımızdaki ileri teknoloji kadar birlikte kullanılan sıra dışı uygulamamız Zepp’in sağlık sektörü için önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum. Zira, akıllı cihazlarda donanımları daha da mükemmel deneyime taşıyan unsurlar, ileri zekayla geliştirilmiş uygulamalar oluyor.” ifadelerini kullandı.

Uygun Fiyatıyla Amazfit Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Türkiye’de uygun fiyatlı ürünlerin bir hayli fazla talep gördüğünü biliyoruz. Söz konusu ürünlerde uygun fiyatlı olduğu için ülkemizde çok fazla talep görecektir. Amazfit ürünlerinin Türkiye’de satışa sunulması hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu