Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Amazon Gaming Store’u Türkiye’de Hizmete Açtı

TeknoBH Google Haberler

Amazon Türkiye, oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı Amazon Gaming Store isimli hizmetini Türkiye’de kullanıma sundu. Peki, bu hizmet nedir? İşte Detaylar

https://www.teknobh.com/wp-content/uploads/2021/03/yeni-iddia-amazon-turkiye-ambargo-uyguluyor-1.jpg

Birkaç yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon, ülkemizdeki kullanıcılar için yeni bir hizmetini kullanıma sundu. Amazon tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar için artık “Gaming Store” olarak isimlendirilen özel bir bölüm bulunuyor. Bu bölüm, adından da anlayabileceğiniz üzere oyunseverlerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerle dolu.

Amazon’un yeni store’u adeta bir oyun ekipmanı mağazası olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, bu hizmeti kullanarak masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, monitör, ses sistemleri ve donanım bileşenleri gibi birçok ihtiyaçlara buradan ulaşabilirler. Sadece bununla yetinmeyen Amazon, yeni store’da oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan atıştırmalıkların bile satışını gerçekleştiriyor.

Amazon Gaming Store sayfa görüntüsü

Amazon Gaming Store'u Türkiye'de Hizmete Açtı

Amazon Gaming Store’u dikkat çekici yanlarından bir tanesi de birçok markaya ev sahipliği yapıyor olması. Bu bağlamda bir kullanıcı, MSI, Samsung ve HP OMEN gibi oyun dünyasının sevilen ve popüler markalarına Gaming Store üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilecekler. Video oyun ekipmanlarını bir çatı altında toplamayı amaçlayan Amazon’un yeni platformuna ulaşmak isteyen oyunseverler burada ki bağlantıdan ulaşabilirler. Ayrıca şirket, Amazon Gaming Store’un açılışına özel kampanya başlattığını da belirtelim. Aynı zamanda bu kampanyanın 4 Mayıs tarihine kadar geçerli olduğunu belirtelim.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu