Güncel Haberler

Amazon Prime Video, Türkiye’de Bomba Kampanya Başlattı

TeknoBH Google Haberler

Netflix’in en dişli rakibi olan Amazon Prime Video, Türkiye’de bomba gibi bir kampanya başlattı. Amazon Prime Video kampanyasından yararlanmak için haberimizi inceleyin.

Amazon Prime Video, Türkiye'de Bomba Kampanya Başlattı

Amazon, geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapmıştı. Amazon, 2020 yılının sonlarına doğru Amazon Prime servisini Türkiye’de hizmete açmıştı. Ücretsiz kargo gibi birçok avantajı olan Prime servisinde, Netflix‘in rakibi olan Amazon Prime Video da yer alıyor. Binlerce birbirinden farklı dizinin yer aldığı Amazon Prime Video, bugün Türkiye’de yeni bir kampanya başlattıklarını duyurdular. Bu kampanya da kullanıcılara özel 2 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler.

Amazon Prime Video, Mastercard sahiplerine iki ay ücretsiz olacak

Bildiğiniz üzere Amazon Prime platformuna üye olduğunuz taktirde size 1 ay ücretsiz deneme imkanı sunuyor ve bu imkan sonrasında aylık 7.90 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Amazon, bu hu hizmetini Mastercard sahiplerine özel olarak ücretsiz  denemeyi 2 aya çıkardı. Eğer ki Amazon Prime üyeliğinizi ilk defa başlatırken Mastercard kullanırsanız deneme süreniz otomatik olarak 2 aya çıkartılacak.

Amazon Prime Video, Türkiye'de Bomba Kampanya Başlattı

Bahsi geçen kampanya 15 Ocak – 2021 tarihleri arasında ilk kez Amazon Prime üyesi olanlara özel olarak sunulacak. Daha önceden Türkiye veya başka bir ülkeden üyeliği olanlar bu kampanyadan yararlanamayacaklar. Ayrıca bu kampanya Akbank, Denizbank, Fibabanka, Garanti BBVA, ING, QNB, Finansbank Mastercard logolu banka kartı veya kredi kartı sahiplerinde geçerli olacak.

İlk 30 gün Amazon Prime deneme üyeliği kapsamında kartınızdan hiç bir ücret çekilmeyecek, ancak ikinci ay yansıyan ücreti 7.90 TL olacak. Üyeliğinizi iptal etmek isterseniz de bir sonra ki ayın ilk 5 iş gününde ücretiniz kartınıza iade edilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu