Mobil Haberleri

Android 11 güncellemesi bomba gibi geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Yakın zamanda Android 11 güncelleştirmesi kullanıcılar ile paylaşılacak.Google bu güncelleştirmeyle bomba bir yenilik getirmeyi düşünüyor. Detaylar haberimizde

android-11-ile-ilgili-aciklama-geldi

Akıllı telefon kullanmak isteyen kullanıcılar, iki farklı seçenek arasında beklentilerine veya kullanım tarzlarına göre tercih yapıyorlar. Bir diğer işletim sistemine göre daha güvenli ve stabil olan iOS alt yapılı modellere yönelirken, daha özgür olmak isteyen kullanıcılar Android işletim sistemini kullanmayı tercih ediyorlar. Android tabanlı telefon kullanıcıları Google Play üzerinden istedikleri uygulamaları indirebilirken, mağaza da bulunmayan uygulamaları da rahat bir şekilde telefonlarına indirebiliyorlar.

Android 11 güncellemesi bomba gibi geliyor!

Android 11 güncelleştirmesi ile birlikte Google kullanıcıların sevdikleri özgürlüğü yani mağazada bulunmayan uygulamaları rahatlıkla telefonlarına indirme imkanlarını elinden alabilir. Google, yeni gelecek olan güncelleştirme ile birlikte APK dosyalarını telefon kullanıcılarının indirmesini bir hayli zorlaştırmayı planlıyor. Google, eğer ki planladığı detayı yeni güncelleştirme de yayınlarsa Android kullanıcılarının da iOS kullanıcıları gibi daha korunaklı ve daha az rahat hareket edecekler.

android-11-guncellestirmesi

 

Google’ın yeni güncelleştirme ile ilgili yaptığı açıklamada bu yeni güncelleştirmenin Play Store‘u ön plana çıkartacağı ve Android tabanlı telefonların güvenlik seviyelerini de bir hayli üst seviyelere taşımayı hedeflediklerini açıkladılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu