Mobil Haberleri

Android 11 güncellemesiyle ilgili açıklama geldi!

Google beklenen açıklamayı yaptı! Android 11 güncellemesiyle ilgili açıklama geldi!

TeknoBH Google Haberler

Google’dan Android 11 güncellemesiyle ilgili açıklama geldi! Android 11 Beta güncellemesinin tarihi ertelendi! Detaylar haberimizde

google-duyurdu-android-11-beta-ertelendi

Android tabanlı akıllı telefon kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Android 11 beta güncellemesi için üzücü bir açıklama yapıldı. Android 11 Beta güncellemenin etkinliği için beklenilen tarih 3 Haziran Çarşamba günüydü ancak Android Developers‘in Twitter‘dan attığı tweette ertelendiği bilgisi paylaşıldı. Yapılan bu açıklamaya göre ertelenen yalnızca etkinlik değil, Android 11 Beta sürümünün de yayınlanma tarihi ertelenmiş oldu.

Android 11 güncellemesiyle ilgili açıklama geldi!

Sosyal Medya hesabından yapılan açıklamaya göre; ” Android 11 hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz ancak şu an kutlama yapmanın sırası değil. 3 Haziran tarihli Beta sürümünü erteliyoruz.Android 11 ile iglili detayları yakında sizlerle paylaşacağız” diye bir açıklamada bulundu.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok etkinlik maalesef ki ertelenmişti, ertelenen etkinlikler arasına Android 11 Beta etkinliği de katılmış oldu. Etkinliğin yapılması beklenilen Android 11 Beta güncellemesinin 2020 yılının sonlarına doğru yayınlanması bekleniliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu