Mobil Haberleri

Android 11 Ne Zaman Oppo Modellerine Gelecek

TeknoBH Google Haberler

Android 11 ne zaman Oppo modellerine gelecek? Beklenen konuyla ilgili sonunda bir gelişme ortaya çıktı. İşte Detaylar

Android 11 Ne Zaman Oppo Modellerine Gelecek

Android 11 güncellemesinin Oppo modellerine yayınlanması uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Oppo uzun zamandır kendi güncellemelerini düzenli bir şekilde kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Akıllı telefonlarda güncellemeler çok büyük bir öneme sahip diyebiliriz. Firmaların yayınladığı bu güncelleştirmeler sayesinde bazen güvenlik açıkları kapatılıyor bazen de kullanıcılara çok daha konforlu bir kullanım imkanı sunuluyor.

Oppo Reno 2 F, Reno 10 x Zoom ve Oppo F15 modelleri bu konuda ki en şanslı cihazlar arasında yer alıyor. Birazdan listeden de göreceğiniz üzere Oppo yeni bir güncelleme yayınlama peşinde.

Android 11 güncellemesi tüm Oppo modellerine mi yayınlanıyor?

Oppo modelleri Android 9 Pie sürümü ile piyasaya sürülmüştü. Android 10 ile kıyaslandığı zaman biraz geri kalıyor olsa da sistemi iyi düzeydeydi. Ancak şirketin geliştiricileri bu cihazlar ile ilgili yeni bir karar aldı. Alınan bu karara göre bahsi geçen modeller Android 11 beta sürümünü alacak.

Android 11 Ne Zaman Oppo Modellerine Gelecek

MediaTek Helio P70 yonga setiyle birlikte gücüne güç katan Oppo, cihazlarını sürekli olarak güncellemeyi planlıyor. Yeni güncellemeler ile akıllı telefon modellerinde hem hız hem de stabilizasyon bakımından önemli adımlar atıp tüketicilerini memnun etmeyi hedefliyor. Oppo, Android 11 güncellemesini Reno2 F, Reno 10x Zoom ve Oppo F15 modellerine getirerek bunu kanıtlamak istiyor.

Android 11 güncellemesiyle birlikte süper güç tasarruf modu geliyor. Ayrıca zil sesi oluşturucu ve yenilenmiş karanlık mod yeni işletim sisteminde kullanıcılarını bekliyor olacak. Oppo markası bu yenilikleri uzun zamandır tüketicilere sunmayı amaçlıyordu. Google tarafından alınan bu karar son derece isabetli diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu