Mobil Haberleri

Android 12 Arayüz Görüntüleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Kısa bir süre sonra kullanıcılara sunulması beklenen Android 12 güncellemesinin arayüz tasarımları ortaya çıktı. İşte detaylar

Android 12 Güncellemesi Yayınlandı

Android 12 güncellemesinin Beta sürümünün yayınlanmasına çok az bir süre kaldı. Birçok akıllı telefona Android 11 güncellemesi daha gelmemişken, şimdi den Android 12 güncellemesinin ayrıntıları belli oldu. Yeni güncelleme güç, performans iyileştirmelerin yanı sıra birçok özellik ile karşımıza çıkacak. Ayrıca kişiselleştirilebilir arayüz, değiştirilebilen temalar, en çok sevilen özellik olacağı düşünülüyor. Söz konusu yenilikle oyun modu, çift dokunma özelliği, kare kod ile Wi-Fi paylaşım gibi birçok özellik ile kullanıcı karşısına çıkacak.

Android 12 arayüz tasarımı nasıl olacak?

Android 12 güncellemesinin arayüz tasarımları Google tarafından kullanıcılara sunuldu. Paylaşılan bu görüntüler söz konusu güncellemeyi bekleyen kullanıcıları çok daha fazla heyecanlandırdı. Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte bildirim paneli dahi bütün tema ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde telefonunuzun her bir bölümünü kendi isteğinize göre değiştirebileceksiniz.

Android 12 Arayüz Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google, Android 12 güncellemesi ile kullanıcı karşısına çıkacak. Söz konusu güncelleme de değiştirilebilir kilit ekran özelliğini de paylaştı. Google, yeni güncelleme ile birlikte gizli özelliklerin de geleceğini açıkladı. Bu gizli özellik açıldığı zaman, arayüz tasarımını daha da değiştirilebilir kılacak.

Söylentilere göre yeni güncelleme ile birlikte Oyun modu özelliği de gelecek. XDA developers sızıntısına göre, söz konusu güncelleme ile ilgili yeni görseller paylaşıldı. Ancak şunu söylemeliyiz ki, yeni güncelleme ile gelecek olan en önemli özelliklerden biri oyun modu. Çünkü söz konusu özellik sayesinde oynanan bütün oyunlarda çok daha iyi performans alabileceksiniz.

Yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Android 11’in Beta sürümü geçtiğimiz yılın Şubat ayında kullanıcılara sunulmuştu. Bu yüzden bir sonraki sürümün de buna benzer bir tarihte kullanıcılara sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu