Güncel HaberlerMobil HaberleriTeknoloji Haberleri

Android 12 Ne Zaman Çıkacak? İşte O Tarih

TeknoBH Google Haberler

Google önümüzde ki aylarda Android 12 güncellemesi ve Google Pixel 5a modelini tanıtacak. Google’ın yeni bombaları çok yakında geliyor.

Android 12 Ne Zaman Çıkacak? İşte O Tarih

Android 12 ne zaman çıkacak?

Google, Google I/O 2021 geliştirici konferansının bu yıl 18 Mayıs – 20 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini resmen duyurdu. Ayrıca bu etkinlik sanal bir şekilde yapılacak ve herkes erişebilecek.

Bilmeyenler için, Google I/O genellikle şirketin Android’in bir sonraki sürümü de dahil olmak üzere üzerinde çalıştıkları yeni ürünleri açıkladığı bir etkinlik. Bu yıl, Google’ın güncellenmiş Pixel Buds ve muhtemel Pixel 5A gibi yeni donanımları da bu etkinlikte tanıtacak.

Android 12 Ne Zaman Çıkacak? İşte O Tarih

Tüm kullanıcıların merakla beklediği Android 12 güncellemesi bu etkinlik ile tüm özelliklerini ortaya çıkarmış olacak. Söz konusu güncellemenin daha başında olduğu söyleniyor ancak ilk önce Pixel modellerine sunulacak ve daha sonrasında Android cihazların hepsine yayınlanacak.

Android 11 güncellemesi ile geniş çaplı yenilik sunmayan Google, asıl yeniliklerini Android 12’ye saklayacak gibi görünüyor. Bu güncelleme de birçok tasarım değişikliği yapılacağı da iddia ediliyor. Ayrıca çok düşük bir ihtimal de olsa Google bu etkinlikte AR gözlüğünü de tanıtması bekleniyor. Peki, sizlerin bu etkinlikte ki beklentileriniz ve yeni güncellemede ki beklentileriniz nelerdir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu