Donanım Haberleri

Android TV’nin akış cihazı “Sabrina” sızdırıldı!

TeknoBH Google Haberler

Google’ın yeni Android TV akış cihazı olan Sabrina’nın detayları sızdırıldı! Donanım ve özelliklerinin detayları haberimizde

google-in-android-tv-sabrina-ozellikleri-ortaya-cikti-2

Google‘ın yeni Android TV akış cihazı olan “Sabrina” bu zamana kadar gördüğümüz Chromecast‘lerden farklı olarak kendine ait uzaktan kumandası ile geliyor. Android TV’nin akış cihazı Sabrina sızdırıldı, detayları hep birlikte inceleyelim.

Android TV’nin akış cihazı “Sabrina” sızdırıldı!

ABD merkezli teknoloji devi olan Google, önümüzde ki günlerde tanıtılmasını beklenen yeni Android TV akış cihazına dair yeni bilgiler sızdırıldı. Şirketin yaptığı açıklamada Android TV tabanlı akış dongle’ının bu zamana kadar gördüğümüz Chromecast’lerden farklı olarak kendi uzakta kumandası ile geleceğini belirtmek isteriz.

Google‘ın yeni akış cihazı için son günlerde çeşiti iddialar ortaya atılıyordu. XDA-Developers ise Google’ın gelecek olan akış cihazının resmi ürün görselleri gibi görünen görüntüleri paylaştı.

Google-Android-TV-Sabrina-Detaylari-Sizdirildi

Google’ın yeni akış cihazı, tasarım olarak tamamen bir yumurtayı andırıyor. Aynı zamanda siyah,beyaz ve daha önce Pixel 3’te gördüğümüze benzer açık pembe renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Cihazın çıkış tarihi henüz netlik kazanmış değil ancak cihazın fiyatı yaklaşık olarak 70 dolar civarında olması bekleniyor. Google‘ın yeni akış cihazının, canlı bölümünde Youtube TV entegrasyonu,yeni bir Google Asistan arayüzü, kapı zili uyarıları ve Nest ev kameraları gibi bir takım kullanıcı arayüzü değişiklikleri gelmesi

Kaynak:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu