Apple HaberleriDonanım Haberleri

Apple AirPods 3 Tasarımı ve Fiyatı Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Apple AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin tasarımları ortaya çıktı. Söz konusu kablosuz kulaklık modelinin bu ay içerisinde satışa sunulması gerekiyor. İşte detaylar

Apple AirPods 3 Tasarımı Ortaya Çıktı

ABD merkezli Teknoloji devi Apple, AirPods 3 olarak bilinen üçüncü nesil kablosuz AirPods modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Paylaşılan bilgilere göre söz konusu kablosuz kulaklık modelinin bu ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Lansman öncesinde tedarikçilerin sunduğu yeni bir AirPods 3 görseli ortaya çıktı.

Apple AirPods 3 fiyatı 199 dolar’dan başlayacak

Söylentilere göre Apple AirPods 3‘ün küçük bir gövdeye, kulak içi tasarıma ve yeniden tasarlanmış pil kutusuna sahip olduğu söyleniyor. Bu da AirPods 3’ün AirPods Pro‘ya çok benzeyebileceği anlamına geliyor. Söylentilere göre söz konusu kulaklığın başlangıç fiyatı 199 dolar olacak. Ayrıca yeni AirPod’lar normal şarj çantasından kurtulabilir ve yalnızca kablosuz şarj kutusu seçeneği ile gelebilir.

Yeni nesil AirPod’ların Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteği ile gelme ihtimali çok yüksek. Bu durumda, Apple’ın yeni nesil AirPods Pro ile birlikte “Pro” etiketini ve daha yüksek fiyatlandırmayı haklı çıkaracak önemli bir şey sunması gerekiyor. Son paylaşılan raporlara göre, şirketin AirPods 3 ile birlikte ikinci nesil AirPods Pro’yu da piyasaya sürmesi bekleniyor.

Apple AirPods 3 Tasarımı Ortaya Çıktı

Yine ortaya çıkan raporlara göre, yeni ürünün pil ömrünün mevcut ikinci nesil AirPod’larla aynı kalacağı söyleniyor. Eskisi gibi yeni AirPod’ların da pil ömrünün toplamda yaklaşık olarak 5 saat süreceği öne sürülüyor.

Yeni AirPods’un en önemli özelliklerinden birine gelecek olursak, TF International Securities araştırma analisti Ming-Chi Kuo, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında paylaşmış olduğu bir yazı vardı. Bu yazı içerisinde yeni ürünün muhtemel ses kalitesi AirPods Pro ile benzer olacağını düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu