Donanım Haberleri

Apple AirPods için dikkat çeken bir özellik geliyor!

Apple AirPods için dikkat çeken bir özellik ile geliyor. Peki bu özellik nedir?

TeknoBH Google Haberler

Apple, AirPods için dikkat çeken bir özellik geliyor! Gelecek olan yeni özellik nedir? Detaylar haberimizde

apple-airpods-yeni-gorselleri

Apple‘ın yeni nesil AirPods modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başlıyor.Kablosuz kulaklık sektöründe bir hayli popüler olan Apple, yeni nesil AirPods modeliyle çıtayı daha da yükselteceğini söyleyebiliriz.Apple‘ın ne kadar çok yenilik getirdiğini yada yenilik getirmeyi sevdiğini söyleyebiliriz , tabi sizler şimdi kablosuz kulaklık için ne gibi yenilikler getirdiğini merak ediyorsunuz, hemen bahsedelim.

Apple AirPods için dikkat çeken bir özellik geliyor!

AirPods Pro modeliyle birlikte gürültü engelleme özelliği ve şeffaf mod gibi yenilikleri getirmişti. Daha önce ki AirPods modeline göre daha şık bir tasarıma sahip diyebiliriz. Yeni Apple AirPods modelleri çok daha fazla özelliklere sahip olacak, bizlere ulaşan ilk detayı sizlerle paylaşalım.

Yeni Apple AirPods modelinde kulaklık içerisine yerleştirilecek olan sensörler sayesinde kullanıcıların nabzını ve kanında ki oksijen seviyesini ölçebiliyor. Bu sayede spor yaparken çok daha rahat sağlığınızı kontrol edebileceksiniz. Yeni Apple AirPods kulaklığına daha ne gibi özellikler geleceği henüz netleşmiş değil, şimdilik aktarılan bilgiler nabız ve kanında ki oksijen seviyesini ölçen bir AirPods kulaklık.

apple-airpods-gorselleri

Yeni Apple AirPods kulaklık,fiyatı ne kadar olacak ?

Kullanıcıların kafasında ki soruyu hemen cevaplayalım. Yeni Apple AirPods, nabız ve kanında ki oksijen seviyesini ölçüyor ama fiyatı ne kadar?  Fiyatı ile ilgili netleşmiş bir haber yok ancak önce ki modellerine bakarak bir fiyat tahmininde bulunabiliriz. Ülkemizde ki AirPods Pro‘nun şuan ki fiyatı 1500 – 1700 TL arasında seyrediyor. Muhtemelen yeni çıkacak olan AirPods modelinin fiyatı ise 2100 TL‘den aşağı olmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu