Apple Haberleri

Apple beklenen özelliği kullanıma sundu

TeknoBH Google Haberler

Apple kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği haritalar özelliği ülkemizde kullanıma sunuldu. Bu özellik sayesinde gitmek istediğiniz yeri daha kolay bulabileceksiniz.

apple-beklenen-ozelligi-kullanima-sunuyor

Geçtiğimiz yıl duyurulan Apple Haritalar özelliği, fazlasıyla sevildi ve pek çok ülkede yaygın olarak kullanıldı. Özellikle ABD ve Avustralya gibi ülkeler de sevilerek kullanılan yeni özellik, sonunda ülkemizde de kullanıma sunuluyor. Fazlasıyla beğenilen iç mekan haritalar özelliği, artık Türkiye’de kullanıma sunulacak. Eğer siz de bir iPhone kullanıcısı iseniz, artık bir yerlere gitmek sizler için çok daha kolay olacak.

Apple beklenen özelliği kullanıma sundu

Teknoloji devi, Apple Haritalar uygulamasına fazlasıyla önem veriyor ve bu alanda kendisini geliştirmek için elinden gelen herşeyi yapıyor. Zira Apple Haritalar’ın rakipleri olarak Yandex Haritalar ve Google Haritalar olmak üzere iki tane dişli rakipleri bulunuyor. Üstelik rakipleri geniş kitleler tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

apple-beklenen-ozelligi-kullanima-sunuyor-1

Apple Haritalar kullanıcıları artık gitmek istedikleri yerlere çok daha kolay bir şekilde bulabilecek. Uygulamanın yeni özelliği ülkemize şimdilik yalnızca İstanbul’da bulunan birkaç AVM ve Sabiha Gökçen Havaalanı için kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu