Apple Haberleri

Apple, bu Yıl İçerisinde Yeni iPad’i Tanıtabilir

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi Apple, bu yıl içerisinde yeni iPad modelini tanıtabilir. Peki bu yeni modelin özellikleri nedir? Detaylar haberimizde

Apple, uygun fiyata iPad tanıtacak!

Apple hiç durmaksızın modellerini tanıtmaya devam ediyor,geçtiğimiz aylarda bütçe dostu olarak nitelendirilen iPhone SE modelini tanıtmıştı.Bu model haricinde kısa bir süre sonra iPhone 12 modeli ile karşımıza çıkmasınıda bekliyoruz.Apple, bu yıl içerisinde aile dostu,uygun fiyatlı iPad modeli tanıtacağını duyurdu.

Apple‘ın fiyatlandırma açısından piyasada ki pek çok markaya göre yüksek kalıyor.Şirket’in kendi politikası gereği belirlenmiş standartların aşağısına düşürmediği ürünleriyle biliniyor.Bu sebepten ötürü Apple‘ın fiyatları piyasa değerinin bir hayli üstünde kalıyor ama bu durum yeni tanıtacağı iPad modelinde bu düşünceyi geride bırakabilir diye düşünüyoruz.

Apple’ın yeni iPad’i hakkında ne biliyoruz?

Yaptığı analizler ile tanınan Ming Chi Kuo, Apple‘ın uygun fiyatlı olarak nitelendirdiği iPad modelinin karşımıza çıkacağını iddia etti.Yeni modelin yaklaşık olarak 10″ olacağını öngörü olarak söyleyen Ming Chi Kuo, 2020 yılının sonlarına doğru veya 2021’in başlarında iPad mini modelinin tanıtabileceğini öngörüyor.

Apple uygun fiyatlı ürünler ile ilgili yeni planlar yaptığını düşünüyoruz,Apple 2020-2021 yılları içerisinde çok daha fazla ürün tanıtacağı bilgisinide sizlerle paylaşalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu