Apple HaberleriTeknoloji Haberleri

Apple Etkinliği Nasıl İzlenir? Apple Bugün Ne Tanıtacak?

TeknoBH Google Haberler

ABD merkezli Teknoloji devi Apple, bugün Türkiye saati ile 20:00’da etkinlik düzenleyecek. Peki Apple etkinliğinde ne tanıtacak? İşte Detaylar

Apple Etkinliği Nasıl İzlenir? Apple Bugün Ne Tanıtacak?

Apple, Nisan ayı etkinliğini de boş geçmeyecek. Bugün Türkiye saati ile 20:00’da etkinlik düzenleyecek olan Apple, yeni ürünlerini tüketicilere tanıtacak. Koronavirüs pandemisinden dolayı yine online bir şekilde düzenlenecek olan etkinlik, Apple’ın sitesi ve YouTube kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Apple etkinliğinde ne tanıtılacak?

ABD merkezli Teknoloji devi bugünkü etkinliğinde yeni iPad modellerini tüketicilere duyuracak. Yeni nesil iPad, iPad mini ve iPad Pro modellerini sergileyecek olan Apple, özellikle de Pro serisindeki işlemcisi ile çığır açması bekleniyor. Mac modellerinde yer alan ARM tabanlı Apple M1 ayarında bir yonga seti iPad Pro’da yer alabilir.

Ayrıca ARM demişken, Apple’ın M1 yonga setine sahip MacBook serisi yeni iMac ile genişletilmesi bekleniyor. Yeni iMac’te Apple M1 yonga setini kullanacak olan Apple, bu şekilde de ARM’a tamamen geçmiş olacak. Apple etkinliğinde 3.nesil AirPods’un da tanıtılması bekleniyor. Ayrıca sızdırılan bilgilere göre, 3.nesil AirPods tasarım açısından AirPods Pro’ya benzeyeceği iddia ediliyor.

Apple etkinliği nasıl izlenir?

Teknoloji devi Apple’ın yeni ürünlerini tanıtacağı etkinliği aşağıda ki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca son iddialara göre Apple Türkiye’nin fiyat güncellemesi yapacağı söyleniyor. Apple, bu güncelleme de Türkiye fiyatlarına indirim yapması neredeyse imkansız. Çünkü Apple’ın Türkiye tarihine baktığımız zaman indirim yapıldığı görülmemiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu