Apple Haberleri

Apple iPhone 11 alana AirPods hediye ediyor

Apple Hindistan 17 Ekim'de uygulamaya başladığı iPhone 11 alana AirPods hediye kampanyası büyük bir ilgi gördü.

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi Apple, iPhone 11 alana AirPods hediye ediyor. 17 Ekim’de Hindistan’da uygulanan kampanya büyük bir ilgi gördü.

iphone-11-satislari-rekor-kirdi

Apple son zamanlarda yeni AirPods ve kulak üstü kulaklık çıkarmak için çalışmalarına devam ediyor. Apple Hindistan‘da online satış mağazasında iPhone 11 alana yanında ücretsiz AirPods hediyesi veriliyor.

Apple iPhone 11 alana AirPods hediye ediyor

Hindistan’da Diwali festivali sırasında iPhone 11‘i satın alan herkese AirPods‘ları ücretsiz olarak veriyor. 17 Ekim tarihinde uygulamaya girmesi beklenen indirimin tüm hüküm ve koşulları henüz açıklanmadı. Ancak Apple‘ın kısa bir süre önce hizmete giren Hindistan’daki online satış mağazasından satın alımlarda geçerli olması bekleniyor.

Apple’ın Hindistan‘daki pazarda ki payı çok yüksek olmasa da, ultra premium kategorisinde en çok aranan marka olarak yer alıyor. Pazara genel olarak hangi markanın hakim olduğuna bakarsak, ilk sırada Xiaomi yer alırken hemen arkasında ikinci sırada Samsung yer alıyor. iPhone 11 şu anda Hindistan’da 936 dolara, AirPods ise yaklaşık 200 dolara satılıyor. 

apple-airpods-gorselleri-slider

Apple, Hindistan‘daki online satış mağazasında yaptığı kampanya sayesinde, ikinci çeyrekte %45’lik bir artış bekleniyor. Apple’ın bu girişimi Hindistan pazarında ki söz sahipliğini daha da arttırmak için olduğu söyleniyor. Apple’ın böyle bir kampanya yapması kullanıcılar tarafında çok da olumlu karşılanıyor. Böyle bir kampanyanın ülkemizde olmasını ister miydiniz? Düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu