Apple HaberleriMobil Haberleri

Apple iPhone XR benzeyen yeni bir model üretebilir!

ABD merkezli Apple, iPhone XR modeline benzeyen yeni bir model üretebilir!

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi Apple hakkında ki iddialara bir yenisi daha eklendi. Son iddialara göre Apple, iPhone XR modeline benzeyen yeni bir model üretebilir! İşte Detaylar

apple-iphone-xr-benzeyen-yeni-bir-model-gelebilir

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Apple, kullanıcıları tarafından en çok beğenilen serisi olan iPhone 12 serisine yoğunlaşmış durumda. Teknoloji devinin şuan için en çok sorun yaşadığı sorunlardan biri de bu modellerini daha fazla vakit kaybetmeden görücüye çıkarmak. Geçtiğimiz günlerde ki iddialara göre iPhone 12 serisinin tanıtımının erteleneceği şu günlerde çok fazla dillendiriliyor. Bu durumda enterasan olan kısım ise teknoloji devi Apple‘dan bu konu ile ilgili henüz resmi olarak bir açıklama gelmedi. Teknoloji dünyası bu konu ile ilgili Apple’dan resmi açıklama beklerken, yeni bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Bu iddialara göre Apple, daha uygun fiyatlı bir başka iPhone modeli daha üretebilir.

Apple iPhone XR benzeyen yeni bir model üretebilir!

Geçtiğimiz yıllarda Apple nispeten uygun fiyatlı modeli olarak tanıttığı iPhone XR modelini kullanıcılarına sunmuştu. Söz konusu cihaz, dünya genelinde beklentilerinin de çok üstünde talep görülmüştü ve beğenilmişti.

apple-iphone-xr-yenileyerek-satisa-cikartiyor

Hala çok fazla beğenilen iPhone XR, ülkemizde geniş bir kitleye sahip diyebiliriz. Bu başarıyı tekrarlamak isteyen ABD merkezli Teknoloji devi Apple, amiral gemisi modellerini tanıtmadan hemen önce uygun fiyatlı yeni bir model için çalışmalara başlamış. İddialara göre Apple, 2021 yılının ortalarına doğru iPhone XR modeline benzer bir telefon üretimi gerçekleştirip kullanıcılarına sunacak. Sözü geçen cihazın ismi hakkında şuan için net bir bilgi yok ancak iPhone 12s olacağı yönünde söylentiler mevcut. Teknoloji devi Apple’dan bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yok, yakın bir zamanda şirketten resmi bir açıklama gelecek mi merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu