Güncel Haberler

Apple Maskeleri Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Teknoloji dünyası iPhone 12 kutu açılışı beklerken ilginç bir video gündeme bomba gibi düştü! iPhone modelleri yerine Apple maskeleri gündemde!

TeknoBH Google Haberler

Herkesin iPhone 12 kutu açılış videosu beklerken ilginç bir video gündeme geldi. Apple maskeleri gündeme bomba gibi düştü!

apple-maskeleri-gundeme-bomba-gibi-dustu

Koronavirüs pandemisi teknoloji dünyasında belki de en çok ABD merkezli Teknoloji devi Apple‘ı vurdu. Hatırlarsanız ABD merkezli Teknoloji devi pandemi sürecinde salgının artmasıyla birlikte tüm mağazalarını kapatma kararı almıştı. Daha sonrasında mağazalarını yeniden açan Apple, sınırlı sayıda müşteri kabul etmiş ve çalışanlarını virüsten korumak için maske dağıtmıştı. ABD merkezli üreticinin iPhone 12 modellerini merakla beklenirken gündeme bomba gibi bir video düşerek milyonlarca kez izlendi.

Apple Maskeleri Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Teknoloji tutkunları iPhone 12 modellerinin kutu açılışını beklerken, karşımıza Apple maskelerinin kutu açılış videosu çıktı. Kutu açılış videoları ile tanınan Unbox Therapy isimli bir YouTube kanalı, yüz maskelerini kutusundan çıkartarak bunu bir video içeriği haline getirdi. Apple, yüz maskeleri için bir kutu açılış videosunun yayınlanması kimileri tarafından oldukça ilginç bulunurken, video 5 milyondan fazla kişi tarafından izlenmeyi de başardı. Kurumsal olarak çalışan ve perakende mağazalarda çalışan kişilerin kullanması için tasarlanan maskenin üzerinde herhangi bir Apple logosu da bulunmuyor.

Söz konusu maskenin kutusu ise oldukça ilginç bir şekilde hazırlanmış. Kutunun içerisinde ki maskeleri tek tek takıp yüzünde denedikten sonra başka bir maske ile kıyaslamasını yapıyor. Böylece Teknoloji devi Apple‘ın maskenin bile heyecan uyandırdığını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu