Apple Haberleri

Apple Store için kritik karar verildi!

Teknoloji devi Apple, Store mağazaları için kritik karar verildi!

TeknoBH Google Haberler

Apple Store için kritik karar verildi! Peki Teknoloji devi Apple şimdi ne yapacak? İşte Detaylar

Apple-Ceo-Tim-Cook-Karari

Koronavirüs salgınının bütün dünyaya yayılması sonucunda Apple kritik bir karar alarak bütün mağazalarını kapatma kararı almıştı.Çin normalleşmeye başladıktan sonra Apple ilk olarak orada mağazalarını açmaya başlamıştı.Avrupa’da bazı ülkelerde salgının hafiflemesiyle Apple mağazalarını açmaya devam etmişti.

Apple Store için kritik karar verildi!

Dünya genelinde bir hayli fazla mağazaya sahip olan Apple,Tim Cook‘un kararıyla 100 Apple Store mağazasının tekrardan hizmet vermeye başlamasını istedi.Son olarak ABD’de 25,Kanada’da 12 ve İtalya’da 10 Apple Store mağazası hizmet vermeye başlamıştı.En çok dikkat çeken ise koronavirüs salgınının bir hayli fazla görüldüğü İtalya‘da tekrardan Apple Store‘un hizmet vermeye başlamasıydı.

 

Apple-Store-Magaza-Gorseli

Türkiye‘de Apple Store mağazaları ne zaman açılacak ? Ülkemizde AVM’ler hizmet vermeye başlamış durumda AVM içerisinde olan Apple Store mağazaları ise hizmet vermeye başlayabilir,ilerleyen günlerde Apple Store mağazalarının açılmasıyla ilgili bir karar alınacağını düşünüyoruz. Apple kullanıcılarının beklediği büyük haber ise Apple Teknik Servis‘in açılması,uzun bir süredir kapalı olan teknik servisler’de bir yoğunluk olacağını düşünüyoruz bu konu ile ilgili belirli saat veya rendavulu bir şekilde çalışılması gerektiğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu