Apple HaberleriMobil Haberleri

Apple uygun fiyatlı iPhone 12 için çalışmalara başladı!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon pazarının liderlerinden biri olan Apple, uygun fiyatlı iPhone 12 için çalışmalara başladı! Detaylar haberimizde

iphone-12-uygun-fiyatli-calismalara-basladi

ABD merkezli Teknoloji devi olan Apple, kullanıcılar tarafından fiyat politikası çok fazla eleştiri alıyor. Apple’ın yüksek fiyat politikasından tam olarak ödün vermese de kullanıcılarının yüzünü güldürmek için sürprizler yapmaya devam ediyor.

ABD merkezli teknoloji devi’nin yetkilileri fiyat politikasının katı olduğunun farkında olmalı ki kullanıcılarının yüzünü güldürmek için iPhone 12 ailesine daha uygun fiyatlı yeni bir model için çalışmalara başladı.

Apple uygun fiyatlı iPhone 12 için çalışmalara başladı!

Apple’ın, iPhone 12 ailesinin en uygun fiyatlı modelinin 650 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olacağını söylemiştik.  Ancak akıllı telefon pazarına sürülmesini beklediğimiz beşinci model bundan da ucuz olacak. Sosyal medyada ortaya atılan bir iddia ise şirket bu modeli yaparken 5G bağlantı teknolojisinden ödün verecek.Yeni iPhone 12 modeli 5G bağlantısı ile satışa çıkarken, beşinci ve en uygun olarak adlandırılan yeni model 4G bağlantısına sahip olacak.

iphone-12-uygun-fiyatli-calismalara-basladi-1

iPhone 12‘nin diğer modellerine göre daha “bütçe dostu” olan ve 4G bağlantısı ile gelmesi beklenen iPhone 12 modelinin donanımsal özelliklerinin nasıl olacağı henüz bir sır olarak saklanıyor.  Diğer iPhone modellerinin tasarımlarını daha önce ki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu