Donanım Haberleri

Apple Watch 6 modelini bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak!

Apple'ın yeni Watch 6 modelini bekleyen kullanıcılar hayal kırıklığına uğrayacak!

TeknoBH Google Haberler

Apple’ın yeni akıllı saati hakkında bazı iddialar ortaya atıldı. Atılan iddialar doğrultusunda yeni Apple Watch 6 modelini bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak! İşte Detaylar

apple-watch-6-hayal-kirikligi-ugratacak

Akıllı saat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Apple, bu yılın sonlarına doğru yeni modeli Apple Watch 6 modelini tanıtacak.Yeni akıllı saat ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Son atılan iddialardan biri de Apple Watch 6 modellerin de microLED ekranın kullanıcağı söylentileri gündeme bomba gibi düşmüştü. Görünen o ki bu sadece iddia olarak kalmaya devam edecek.

Apple Watch 6 modelini bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak!

Dünya genelinde sızıntı yapan güvenilir isimlerden biri olan @L0vetodream yaptığı son sızıntıda ise Apple Watch 6‘nın ekranı hakkında sızıntı paylaştı.Bahsi geçen kişinin sızıntılarına göre Apple Watch modeli 2019’un sonlarına doğru satışa çıkarttığı Apple Watch 5 modelinin ekranını kullanacağını söyledi. Apple Watch 6 modelini bekleyen kullanıcılara kötü haberimiz yeni modelde microLED teknolojisi kullanılmayacak.

apple-watch-6-hayal-kirikligi-olacak

Apple Watch 6 modelinin en çok sevilen ve en çok fark yaratan özelliği olarak düşünülen microLED teknolojisini kullanılmayacak. Apple’ın yeni akıllı saat modeli olan Apple Watch 6 ile Apple Watch 5‘in arasında çok büyük fark olacağını düşünmüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu