Apple Haberleri

Apple Watch 6 ne zaman çıkacak?

Teknoloji devi Apple sonunda tarih verdi!

TeknoBH Google Haberler

ABD merkezli Teknoloji devi Apple, Watch Series 6 ve yeni nesil iPad modellerinin tanıtacağı etkinlik tarihini duyurdu. Teknoloji tutkunların en çok merak ettiği Apple Watch 6 ne zaman çıkacak? İşte cevaplar

apple-watch-6-ne-zaman-cikacak

Teknoloji devi Apple‘ın yeni nesil Apple Watch ve iPad modellerini tanıtması muhtemel etkinliği 15 Eylül tarihinde Apple Park’ta gerçekleştirecek. Konu ile ilgili olarak basın davetlerini yollayan marka resmi açıklama yapmasa da yeni iPhone modellerini de bu etkinlikte tanıtması bekleniyor.

Apple Watch 6 ne zaman çıkacak?

ABD saati ile 10:00’da başlayacak olan etkinlikte altıncı nesil Apple Watch ve güncellenen iPad modellerinin tanıtılması bekleniyor. iPhone 12 modellerinin ise Ekim ayında yapılacak olan bir etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor. Hatırlarsanız iPhone 12 modellerinin gecikmesinin başlıca sebeplerinden biri de Koronavirüs pandemisinden kaynaklı Broadcomm’un Wi-Fi ve Bluetooth’un üretimlerinin gecikmesi.

Apple Watch Series 6’da çok büyük bir değişiklikler beklenmiyor. Daha büyük pil ve benzeri özellikleri olması beklenen saat ile beraber yeni nesil iPad Air modelinin de tanıtılması bekleniyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu