Apple Haberleri

Apple Watch SE fiyatı ve özellikleri netleşti

Yüksek fiyat politikası ile bilinen Teknoloji devi Apple, yeni uygun fiyatlı Apple Watch SE'nin fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı.

TeknoBH Google Haberler

ABD merkezli Teknoloji devi Apple’ın yeni uygun fiyatlı ürünü Apple Watch SE fiyatı ve özellikleri netleşti. İşte Detaylar

uygun-fiyatli-apple-watch-se-1

ABD merkezli teknoloji devi Apple, 15 Eylül tarihinde düzenlediği bir çevrimiçi etkinlikte birçok yeni uygun fiyatlı cihazını tanıttı. İlk olarak Apple Watch Series 6‘yı tanıtan şirket yüksek fiyatı yüzünden bu saati alamayacak olan kullanıcıları için yeni uygun fiyatlı modelini duyurdu. Apple Watch SE

Apple Watch SE fiyatı ve özellikleri netleşti

Yüksek fiyat politikası ile tanınan markanın bu model için uygun fiyatlı olarak tanıtmasının tabi ki başlı sebepleri var. Bahsini ettiğimiz ürünün özelliklerinin normal sürüme göre daha fazla kısıtlanmış olması bu ürünü uygun fiyatlı yapıyor. Ancak Apple, kendi ekosistemine dahil olmak isteyen kullanıcıları da düşündüğü için böyle bir adım atarak uygun fiyatlı akıllı saatini piyasaya sürdü.

apple-watch-se-uygun-fiyatl

 

Apple Watch SE‘ de ivme ölçer, kalp atışı ölçme ve hareket sensörü gibi özellikler bulunuyor. Uygun fiyatlı akıllı saatte S5 işlemcisi bulunuyor. Saatin eksik olan özellikleri arasında EKG fonksiyonunun olmaması ve kanda ki oksijen miktarını ölçmemesi de yer alıyor.

Uygun fiyatlı Apple Watch SE Türkiye fiyatı

ABD fiyatı 279 dolar olarak açıklanan yeni akıllı saatin Türkiye fiyatı ise 2.699 TL olarak açıklandı. Siz bu fiyatı uygun buldunuz mu? Görüşlerinizi yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu