Apple Haberleri

Apple Watch Series 6 tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri

Teknoloji dünyasının uzun zamandır merakla beklediği Apple Watch Series 6 sonunda tanıtıldı. Yeni akıllı saatin fiyatı ve özellikleri haberimizde

TeknoBH Google Haberler

ABD merkezli Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde birçok özelliği sızdırılan yeni Apple Watch Series 6 akıllı saatini internet üzerinden gerçekleştirdiği bir etkinlikte tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri

apple-watch-6-gorselleri

Teknoloji dünyasının uzun zamandır beklediği Apple Event, 15 Eylül tarihinde gerçekleştirildi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılması beklenen ürünlerden biride Apple Watch Series 6 modeli sonunda hayranlarıyla buluştu.

Apple Watch Series 6 tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri

Apple Watch Series 6’nın en önemli ve en çok merak edilen özelliklerinden biri de kandaki oksijen yoğunluğunun ölçmesiydi. Ayrıca farklı renk seçenekleriyle de Series 6 modeli piyasaya sürülmeye hazır. Farklı renk seçeneklerinde mavi,kırmızı,altın sarısı ve siyah çelik renkleri yer alıyor.

apple-watch-se-uygun-fiyatl

Akıllı saatin tasarımı neredeyse Series 4’ün aynısı diyebiliriz. Serinin tasarımı da bu şekilde devam ediyor. Biraz önce bahsettiğimiz gibi kandaki oksijen değerini ölçme özelliğinden farklı bir özellik seçeneği de gelmiyor.

Apple’ın yeni saatinde işlemci olarak çift çekirdekli S6 kullanılıyor. Apple Watch Series 6’nın yurtdışı fiyatı 399 dolar olarak açıklandı.

Peki Apple Watch Series 6 Türkiye fiyatı ne kadar?

Uzun zamandır beklenen Apple Watch Series 6‘nın Türkiye fiyatı da açıklandı. Yeni modelin fiyatı adeta cepleri yakacak çünkü yeni akıllı saatin Türkiye fiyatı 3.799 TL olarak açıklandı. Peki sizce bu fiyata bu ürün alınır mı? Sizler ne düşünüyorsunuz, düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu