Donanım Haberleri

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye’de satışa çıkıyor

Apple'ın yeni nesil akıllı saatleri Watch Series 6 ve Apple Watch SE modelleri sonunda Türkiye'de ki satış tarihi duyuruldu.

TeknoBH Google Haberler

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye’de satışa çıkıyor. Yeni nesil akıllı saatler ile ilgili bütün detaylar haberimizde.

apple-watch-6-hayal-kirikligi-ugratacak

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Apple, geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği lansman etkinliği ile birlikte yeni nesil akıllı saati Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE’yi kullanıcılarına sunmuştu.

Tasarım noktasını incelediğimiz zaman bir önce ki modeli Apple Watch Series 5‘e kıyasla büyük bir değişiklik olmayan ve şu anda ön sipariş dahilinde satın alınabilen Apple Watch Series 6‘nın Türkiye fiyatı ve hangi tarihte satışa sunulacağı netleşti.

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye’de satışa çıkıyor

apple-watch-series-6-apple-watch-se-turkiyede-satisa-cikiyor

Apple Watch Series 6 için yayınlanan ürün sayfasına göre Apple’ın yeni nesil akıllı saati, 12 Ekim itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak. Daha erken davranmak isterseniz Apple Store ve ya e-ticaret siteleri üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. 40mm ve 44mm olmak üzere iki boyut; gümüş, altın, uzay grisi, mavi ve kırmızı olmak üzere beş farklı renk seçeneğine sahip.

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye fiyatı

Apple Watch Series 6‘nın 40 mm’lik versiyonu için 3.799 TL, 44mm’lik versiyonu için 4.049 TL bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Apple Watch SE‘nin 40mm’lik versiyonu ise 2.699 TL, 44mm’lik versiyonu için de 2.949 TL ödemeniz gerekiyor.

Apple’ın her iki yeni nesil akıllı saati 12 Ekim tarihi itibariyle Türkiye’de ki raflarda yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu