Apple Haberleri

Apple, Yeni 8.Nesil iPad’ini Tanıttı!

Apple, yeni 8.nesil iPad modelini sonunda tanıttı. Yeni iPad A12 Bionic yongası sayesinde üstün performans sergiliyor.

TeknoBH Google Haberler

Apple yeni 8.nesil iPad’ini tanıttı! 8.nesil iPad özelleştirilmiş A12 Bionic yongası sayesinde kullanıcılarına üstün düzey bir performans sergiliyor. İşte Detaylar

apple-yeni-nesil-8-ipad-tanitti

Apple, dün düzenlediği bir etkinlikte yeni 8.nesil iPad modelini tanıttı. 8.nesil iPad işlemcisinin performansı ve yeni iPad’in tasarımı adeta kullanıcıları heyecanlandırdı. Apple tarafından tasarlanan A12 Bionic yongasıyla gelen 8.nesil iPad şimdiye kadar geliştirilmiş en güçlü ve en hızlı tablet olarak tanıtıldı.

Apple, Yeni 8.Nesil iPad’ini Tanıttı!

ABD merkezli Teknoloji devi tasarladığı yeni iPad için özel yongada 6 çekirdekli bir CPU ve 4 çekirdekli bir GPU ünitesine yer vermiş. Bu özellikler sayesinde yeni iPad en çok satan Windows laptoplardan 2 kat, en çok satan Android tabletlerden ise 3 kat daha hızlı olacağı düşünülüyor.

apple-yeni-nesil-8-ipad-tanitti-1

Yeni iPad‘in pil ömrü ise 1 gün olarak lanse edildi. Yeni iPad full kullanımda bile 1 günlük bir kullanım ömrü sunacak. Klavye ve Apple Pencil desteğine sahip olan tablet 10.2 inçlik retina ekranıyla benzersiz bir kullanım sunacak. Teknoloji devi Apple’ın sözünü ettiğimiz tablet için belirlediği fiyat ise bir hayli uygun. 8.nesil iPad sadece 329 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca cihazı eğitim için satın almayı düşünenler 299 dolar gibi bir fiyat ödeyecek.

Herkesin merak ettiği konu ise yeni 8.nesil iPad’in Türkiye fiyatı ne kadar?

Yeni 8.nesil iPad‘in Türkiye fiyatı da netleşmiş oldu. Bu durumda yeni iPad’in Türkiye fiyatı 3.199 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu