Donanım Haberleri

Apple Yeni AirPods Max Kablosuz Kulaklık Modelini Duyurdu

Teknoloji devi Apple'dan yeni kablosuz AirPods Max kablosuz kulaklık modelini tanıttı. İşte Türkiye fiyatı

TeknoBH Google Haberler

apple-yeni-airpods-max-kablosuz-kulaklik-modelini-duyurdu

Apple’ın yeni AirPods Max kablosuz kulaklık modeli 5.699 TL’den tanıtıldı. Peki oldukça pahalı olan bu kulaklığın özellikleri nedir? Detaylar haberimizde

Apple bugün AirPods’un sihrini yüksek kaliteli ses özelliğine sahip kulak üstü bir tasarımla birleştiren AirPods Max’ı duyurdu. AirPods Max özel akustik tasarım, H1 çipler ve gelişmiş yazılımlarla bilişimsel ses özelliğine güç vererek Adaptif EQ, Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaf mod ve uzamsal ses olanağı sunan çığır açıcı bir dinleme deneyimi sunuyor. Uzay girisi, gümüş rengi, gök mavisi, yeşil ve pembe olmak üzere beş farklı renk ile satışa sunulacak olan AirPods Max, bugünden itibaren sipariş verilebiliyor.

AirPods Max derin baslar, hassas orta aralıklar ve net yüksek frekans genişletme sağlayan Apple tasarımı 40mm dinamik sürücü bulunuyor. İkili neodimyum halka mıknatıslı motor, maksimum ses düzeyinde bile AirPods Max‘ın duyulabilir ses aralığının bozulmasını engelliyor.

Apple AirPods Max Kablosuz Kulaklık Pil Konusunda Oldukça İddialı

Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özellikleri aktif durumdayken 20 saate kadar dinleme ve konuşma süresi sunuyor. Kulaklık kullanılmadığı zamanlarda ise ultra düşük güç moduna geçmesini sağlayan Smart Case ile birlikte tüketicilere sunuluyor.

Apple Watch modellerinde gördüğümüz Digital Crown, AirPods Max‘te de karşımıza çıkıyor. Kulaklıkta yer alan Digital Crown ile ses yükseltme, şarkılar arası geçiş, arama yanıltma ve Siri‘yi çalıştırma işlevlerini de gerçekleştirebiliyor. Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip olan kablosuz kulaklık, Lightning’den Type-C’ye şarj kablosu ve Smart Case ile çıkıyor.

AirPods Max Kablosuz Kulaklık Türkiye Fiyatı

apple-yeni-airpods-max-kablosuz-kulaklik-modelini-duyurdu-1

Biraz önce de belirttiğimiz gibi Uzay grisi, gümüş rengi, gök mavisi, yeşil ve pembe olmak üzere 5 farklı renk ile bugünden itibaren sipariş edilebiliyor. AirPods Max 15 Aralık Salı gününden itibaren satışta olacak. AirPods Max kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı ise 5.699 TL olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu