Apple HaberleriMobil Haberleri

Apple’dan yeni bir hamle! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!

Teknoloji devi Apple'dan yeni bir hamle! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün liderlerinden biri olan Apple’dan yeni bir hamle! Yenilenmiş iPhone XR modeli geliyor! İşte Detaylar

apple-iphone-xr-yenileyerek-satisa-cikartiyor

Apple, en fazla satış yaptığı iPhone XR modelini ” yenileyerek “ kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Ayrıca üretici bu telefonun fiyatlarında ise çeşitli indirimlerle kullanıcılarının karşısına çıkmayı planlıyor. Yalnız önemli nokta ise tüm bu yeniliklerin ve fiyatında ki indirimin şimdilik sadece ABD için geçerli olacağını söylemek isteriz.

 

iphone-xr-yenileniyor

Apple’dan yeni bir hamle! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!

Teknoloji dünyasının dev markası olan ve aynı zamanda Samsung‘un en güçlü rakibi olan Apple, son dönemlerin en çok satış yaptığı iPhone modeli olan iPhone XR‘i tekrardan yenileyerek kullanıcılarına sunmayı planlıyor.Kullanıcıların önünde iPhone 11 ve iPhone SE 2020 gibi seçenekleri varken hala iPhone XR tercih etmeleri, şirket yetkililerini etkilemiş gibi görünüyor.

Bu durumu avantaja çevirmek isteyen şirket yetkilileri, hem dünyada hemde Türkiye’de bir hayli fazla popüler olan iPhone XR modelinin popülerliğini tam zamanında kullanmak isteyen Apple‘ın aldıkları bu kararın doğru olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıda sizlere ifade ettiğimiz gibi Apple bu planı şimdilik sadece ABD için hayata geçirmeyi düşünüyor. iPhone‘nin yeni fiyatına göre 64 GB depolama alanına sahip olan opsiyonu 500 dolardan satışa sunulacak. Diğer opsiyonu ise 128 GB depolama alanına sahip cihaz için ödenmesi gereken fiyat 540 dolar, 256 GB depolama alanına sahip olan cihaz için ödenmesi gereken tutar 630 dolar olarak belirlenmiş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu