Sinema ve Dizi Haberleri

Arcane Dizisi Netflix Ekranlarına Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Pandemi nedeniyle çıkışı ertelenen Leaugue of Legends animasyonu Arcane dizisinden yeni bir fragman geldi. Peki dizi ne zaman yayınlanacak? İşte Detaylar

Arcane Dizisi Netflix Ekranlarına Geliyor

Hatırlarsanız iki yıl önce Riot Games, dünya genelinde büyük bir şöhrete sahip olan League of Legends evreninde geçecek bir animasyon olan Arcane‘i duyurmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle vizyona girişi ertelenen yapımın yeni fragmanı bugün yayımlandı.

Söz konusu yayımlanan fragmanda, League of Legends dünyasının iki sevilen kahramanı olan VI ve Jinx bizleri karşılıyor. Yayınlanan 19 saniyelik kısa fragmanda, yapımdan daha önce görülmemiş sahneleri de yer alıyor.

Arcane Netflix’e ne zaman gelecek?

Arcane Netflix’e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonlarına doğru izleyici karşısına çıkacak. Başrollerinde Jinx ve VI olacağı biliniyor olsa da, kalan karakterlerin kim olacağı ise belli değil. Ayrıca karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapım içerisinde karşımıza çıkacak. Paylaşılan kısa fragmanda herhangi bir diyalog görmüyoruz, daha çok tanıtım işlevi üstlenen fragmanda karakterleri ve mekanlarıda görüyoruz. Aynı zamanda paylaşılan yapımın çıkış dönmei de belli olmuş oluyor. Ancak biraz önce de dediğimiz gibi net bir tarih bilinmiyor.

Arcane fragmanı

Ayrıca söz konusu yapımın geçtiğimiz yıl yayına sunulmuş olması gerekiyordu. Ancak arayan giren koronavirüs pandemisi nedeniyle dizinin çıkış tarihi ertelenmişti. Karara gerekçe olarak ise çalışan personellerin güvenli ve sağlıklı olmasını sağlama isteği gösterilmişti. İlk başlarda bir mucit olanm Jinx, daha sonrasında şehri birbirine katan Jokervari eylemlerle adından söz ettirmeye başlamıştı. Jinx, Zaun ile Piltover arasındaki rekabette Zaun’un kaotik temsilcisi olarak öne çıkmıştı. Bu şekilde Jinx ve VI arasındaki düşmanlık başlamıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu