Sinema ve Dizi Haberleri

Assassin’s Creed Serisi Netflix’e Geliyor

Netflix ve Ubisoft sonunda duyurdu. Sevilen oyun serisi Assassin's Creed serisi Netflix'e dizi olarak geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Netflix ve Ubisoft duyurdu. Assassin’s Creed serisi Netflix’e dizi olarak geliyor! Netflix ve Ubisoft kısa bir süre önce tanıtım videosu paylaşıldı.

assasins-creed-serisi-netflixe-geliyor

Geçmişten günümüze bir çok serisi bulunan Assassin’s Creed oyunun her serisi farklı bir heyecan yaşatıyor. Serinin son sürümü olan Valhalla da Kasım ayında oyun severler ile buluşacak.

Şimdi de Assassin’s Creed oyunu bir uyarlama ile Netflix’in Orjinal kütüphanesinde yer alacağı resmen duyuruldu.

Assassin’s Creed Serisi Netflix’e Geliyor

Netflix, geçtiğimiz yıl The Witcher isimli oyundan uyarlama bir diziyi yayınlamıştı ve yayınlanan bu dizi büyük bir ilgi görmüştü. Şimdi de Netflix, Assassin’s Creed uyarlaması bir dizi projesini duyurdu. Dizi hakkında detaylı bilgi paylaşılmamış olsa da yayınlanan kısa tanıtım videosuyla duyuruyu resmen gerçekleştirmiş oldu.

Assassin’s Creed tanıtımı

Paylaşılan bu tanıtım videosu şimdiden herkesi heyecanlandırdı diyebiliriz.

Dizinin konusu ne olacak?

Dizinin konusuna gelecek olursak, Assassin’s Creed gerçekten uzun ve farklı zamanları ele almış bir oyun serisine sahip. Tabi durum böyle olunca dizinin konusunun ne olacağını tahmin etmek dahada zorlaşıyor.

Ubisoft‘tan Jason Altman, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ” Netflix ile bir Assassin’s Creed dizisi geliştirecek olmaktan heyecan duyuyoruz ve Assassin’s Creed evreninde bir sonraki destanı yazmayı merakla bekliyoruz.” şeklinde açıklamasını gerçekleştirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu