Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla’nın Efsane Fragmanı Yayınlandı!

Ubisoft, yakında piyasaya çıkacak olan Assassin's Creed Valhalla'nın efsane fragmanını sevenleriyle paylaştı.

TeknoBH Google Haberler

Ubisoft, yakın bir süre içerisinde piyasaya çıkacak olan Assassin’s Creed Valhalla’nın efsane hikaye fragmanı yayınlandı! İşte Detaylar

assasins-creed-valhalla-oynanis-videosu-paylasildi

Paylaşılan efsane fragmanda, Viking akıncısı Eivor’un İngiltere’ye yaptığı saldırıları daha yakından göreceğiz. Aynı zamanda Ragnar Lothbrok‘un oğulları da fragmanda görünüyor.

Ubisoft‘un belki de en ünlü serisi olan Assassin’s Creed‘in yakında çıkış yapacağı yeni oyunu Valhalla için dün yepyeni hikaye tadında bir fragman paylaşıldı. Echoes of Valhalla isimli bir podcast belgesel dizisi için de duyuru yapılan videoda, Assasin’s Creed Valhalla‘nın nasıl bir hikaye ile karşımıza çıkacağını görmüş olacağız.

Yayınlanan fragmanda, Ragnar Lothbrok‘un kana susamış oğullarıyla karşı karşıya gelecek Viking akıncısı Eivor‘u görüyoruz. Sakson Kralları ve Tapınak Tarikatı denen Suikastçılar Kardeşliği ile İngiltere’yi tehdit eden bilinmeyen bir güç arasında devam eden bir kargaşanın içerisinde geçecek.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Efsane Fragmanı Yayınlandı!

MS 873 yılında geçecek oyun, Vikinglerin Britanya’yı işgal ettiği dönemi kurgusal bir bakış açısı ile anlatacak. Oyunda baskınlar yapabildiğimiz gibi yerleşim yeri kurma gibi özelliklerinde bulunduğunu söyleyen Ubisoft, 29 Eylül’de yeni bir podcast belgesel serisinin duyurusunu da yapmış oldu. Vikinglerin tarihine dair önemli gelişmelere ve Assassin’s Creed Valhalla‘nın hangi hikayelerden ilham aldığına da odaklanacak.

Assassin’s Creed Valhalla ne zaman çıkıyor?

Ubisoft’un Vikinglere odaklanacak yeni oyunu, 10 Kasım 2020‘de Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, Google Stadia ve PC için yayınlanacak. Diğer yandan 12 Kasım 2020‘den itibaren PlayStation 5 kullanıcılarıda bu oyunu oynayabilecek.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu