Mobil Haberleri

Asus ROG Phone 5 Fiyatı Adeta Dudak Uçuklatıyor!

TeknoBH Google Haberler

Asus’un oyun telefonu serisinin yeni ROG Phone 5 modeli ön siparişe açıldı. Yeni model Asus ROG Phone 5 fiyatı ne kadar? ROG Phone 5 özellikleri nelerdir? İşte Detaylar

Asus ROG Phone 5 Fiyatı Adeta Dudak Uçuklatıyor!

Akıllı telefon sektörü kendi içerisinde farklı biçimlerde ayrılıyor. Mesela bazı telefonlar tasarımı ile ön plana çıkarken bazıları da performansıyla ön plana çıkıyor. Mesela iPhone modelleri de güvenlik ile ön plana çıkıyor. Xiaomi de uygun fiyatlı model sunmasıyla ön plana çıkıyor.

Tüm bunların yanı sıra Asus son dönemlerde oyuncu telefonlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Yeni çıkan model bu alanda adeta devrim yaratabilecek durumda. Söz konusu model dışarıdan incelendiği taktirde bile oyuncu telefonu olduğunu hemen gösteriyor. Hem tasarımı hem de diğer bazı özellikleri bunu çok rahat bir şekilde ortaya koyuyor. Bahsi geçen cihaz Hindistan’da ön siparişe açılıyor. Ayrıca cihazın tüm RAM kapasitesi ve dahili depolama seçenekleri de ortaya çıktı.

Asus ROG Phone 5 fiyatı ile şaşırttı!

Asus ROG Phone 5 tanıtıldı ancak hala satışa sunulmadı. Bu modelden ilk yararlanacak olan ülke de Hindistan. Söz konusu yeni modelin ön sipariş fiyatları da şu şekilde:

  • 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama versiyonu 49,000 INR ( 666 dolar)
  • 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama versiyonu da 775 dolar
  • 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama versiyonu da 935 dolar
  • 18 GB RAM ve 512 GB dahili depolama versiyonu 1.065 dolar

Asus ROG Phone 5 Fiyatı Adeta Dudak Uçuklatıyor!

Söz konusu yeni modeli genel olarak incelediğimiz zaman belirlenen fiyatların bir hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak ilerleyen zamanlarda Asus ROG Phone 5 fiyatının değişip değişmeyeceği de tam olarak bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu