Güncel Haberler

Asus ve Ikea Ortaklığında Kupa Tutucu Büyük Ses Getirdi

TeknoBH Google Haberler

Asus ve Ikea ortaklığında geliştirilen kupa tutucu hakkında çok fazla konuşuldu. Oyuncu odaklı üretilen bu tutucunun tüm detayları haberimizde

Asus ve Ikea Ortaklığında Kupa Tutucu Büyük Ses Getirdi

Geçtiğimiz yıl Ikea oyuncu mobilyaları için Asus Republic of Gamers ile anlaştıklarını duyurmuştu. Bu anlaşma sayesinde her geçen gün popülerleşen oyuncu ekipmanları için iki büyük marka anlaşma sağladı. Şimdi bu ortaklığın ilk ürünleri Çin’de satışa sunulmaya başlandı. Kulaklık standları, masalar, sandalyeler ve en önemlisi kupa tutucu.

Asus ve Ikea ortaklığında sunulan ürünlere LANESPELARE adı verildi

Her iki firma da isim seçme konusunda özel bir seçime gitmedi. Ürünün adı da özelliği gibi “kupa tutucu“. Oyuncuların tam aradığı bir çözüm olan kupa tutacağının masa kalınlığı 4,2 cm olan her masa için kullanılabiliyor. Bu özellik sayesinde klavyeniz ve sizler güvende olabiliyorsunuz. Bu çözüm sayesinde masa başında sıcak içeceklerin üstüne devrilmesi veya herhangi bir elektronik cihaza dökülmesi korkusunu ortadan kaldırıyor. Çin’de satışa sunulan ürünün fiyatı 49 yuan. Yani bu fiyat, 1 Şubat 2021 tarihi itibariyle 55 TL‘ye denk geliyor.

Asus ve Ikea Ortaklığında Kupa Tutucu Büyük Ses Getirdi

Çin’de satışa sunulan oyuncu odaklı mobilya ürünleri Ikea LANESPELARE ismi ile satışa sunuluyor. Bu sitede şimdilik sadece on farklı ürün satışa sunuldu. Bilgisayar başında çok fazla zaman geçiren oyuncular için Asus ROG deneyimiyle birlikte ve Ikea’nın uzmanlık alanıyla birleşince ortaya çok daha iyi bir ürün çıkıyor. Aynı zamanda Twitch yayınları gibi yayın yapan kullanıcılar için ucuz bir ring aydınlatması yer alıyor. Bu aydınlatma ürünü, çevrimiçi görüşmeler de işinize yarayabilir.

Ikea bu ürünleri diğer ülkeler içinde satışa sunacağı söyleniyor. Asus ROG etiketiyle ürünler için Ekim 2021 tarihinde “diğer pazarlar ” da satışa sunulmuş olacak.

Kaynak
btgunlugu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu