Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3 için güzel haber geldi

Baldur's Gate 3'ü heyecanla bekleyen oyunculara güzel haberimiz var. Heyecanla beklenen oyun erken erişimle oyunculara açıldı.

TeknoBH Google Haberler

Baldur’s Gate 3 bekleyenler için güzel haber geldi, oyun sonunda erken erişim olarak oyunculara sunuldu. İşte Detaylar

baldurs-gate-3-icin-sevindirici-haber-geldi

Uzun bir süredir merakla beklenen, Baldur’s Gate 3 sonunda erken erişim olarak oyunculara sunuldu. Steam ve GOG platformlarında yer alan oyun maalesef ki Epic Games‘te yer almıyor.

Baldur’s Gate 3 için güzel haber geldi

Bioware tarafından 1998 yılında ilk defa oyun piyasasına sürülen Baldur’s Gate oyunu, kendisine büyük bir oyuncu topluluğu edinmeyi başarmıştı. Geliştirilen ilk iki oyundan sonra Larian Studios‘un üstlendiği Baldur’s Gate 3 erken erişimle oyunculara sunuldu. Şirketin değişmesi sonucunda oyuncuların aklında ki endişeleler oluşturan oyun, erken erişimde büyük bir ilgi gördü.

Baldur’s Gate 3‘ü diğer RPG oyunlarından ayıran en büyük özelliği ise, oyunda ki karakterin, savaşlarda oyuncuların zekasına göre değişik stratejiler ve döngüler halinde hareket etmesine olanağ sağlaması.

baldurs-gate-3-icin-sevindirici-haber-geldi-1

Oyunun geliştiricisi olan Larian Studios‘un kurucusu Swen Vincke, yaptığı bir açıklamada oyunu ” Steam’de ve GOG platformlarında göreceksiniz. Ancak Epic sayfası olmayacak.” şeklinde açıklamasını gerçekleştirdi. Oyun yaklaşık 1 sene daha erken erişime açıldı ve şuan Steam’da ki fiyatı 249 TL.

Baldur’s Gate 3 sistem gereksinimleri

Minimum
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 / AMD FX 4350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • Depolama: 150 GB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu