Apple HaberleriiOS Haberleri

Beklenen iOS 14 Güncellemesinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

iPhone kullanıcılarının büyük bir heyecanla beklediği iOS 14 güncellemesinin görüntüleri ortaya çıktı. Peki yeni güncelleme ile kullanıcılara neler sunulacak? İşte Detaylar

iOS-14-sizdirildi-

Apple kısa bir süre sonra kullanıcılarına tanıtacağı iPhone 12 modellerinin, merakla beklenilen iOS güncellemesini de bu tanıtım ile birlikte planlanıyordu. Kullanıcılarının merakla beklediği iOS 14 güncellemesinin özellikleri tam olarak belli olmasa da kullanıcılar için birçok yeniliği kapsadığını söyleyebiliriz. iPhone kullanıcılarının merakla beklediği güncelleştirmeler içeriğinde neler yer aldığı şuan olarak net bilinmiyor. Yeni arayüzün WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılması düşünülüyor.

iPhone kullanıcılarıne müjde! iOS 14 görüntüleri ortaya çıktı.

iPhone kullanıcılarının beklediği iOS 14 güncellemesi ile ilgili videolar yayımlanmaya başladı. Daha önceler de Çin’de popüler olarak kullanılan sosyal medya platformu olan Weibo’da paylaşılan bir video kullanıcılarda heyecan yaratmıştı. Bu videonun gerçeklik payı net olarak bilinmediği için paylaşımlar yapılmamıştı. Youtube’da iPhone modellerinin paylaşımlarını gerçekleştiren iOS Authority isimli YouTube kanalı iOS 14 ile ilgili videolar paylaşmaya başladı.

Konu ile ilgili olarak Apple‘dan resmi bir açıklama henüz gelmedi .Paylaştığımız videoyu ve yorumları incelediğiniz zaman çoğu kullanıcıların telefonuna güncelleştirmenin geldiğini ve kullandıklarını söylemekteler. Bu durumun gerçek olup olmadığı henüz dediğimiz gibi netlik kazanmadı. Apple‘ın bu konu ile ilgili en kısa zamanda resmi bir açıklama yapması gerektiğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu