Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

BitTorrent Gündemden Düşmüyor! Yatırım Yapan Yaşadı!

TeknoBH Google Haberler

BitTorrent, Türk yatırımcıların gözdesi haline gelmeyi başardı. Söz konusu bitcoin 2 ayda neredeyse yüzde 30 değerlendi. İşte detaylar

BitTorrent Gündemden Düşmüyor! Yatırım Yapan Yaşadı!

Bir süredir boğa sezonunda olan ve şu sıralar altcoinler cephesinde de çok ciddi yükselişlerin yaşandığı kripto para piyasalarının parlayan yıldızı BitTorrent (BTT) oldu. Kısa bir süre önce yüzde 33 değer kazanarak ATH’ye ulaşan, yani tarihin en yüksek değerini gören kripto para birimi, yükselişini sürdürmeye hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde BTT’ye yatırım yapan Türk yatırımcıların da kısa sürede yüzü güldü diyebiliriz.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarında listelenen BitTorrent, yükselişinin ilk sinyalini Şubat ayının başlarında vermişti. Şubat ayının başlarında 0.00047 dolar gibi çok uygun fiyatlarda satın alınan altcoin, neredeyse iki aylık süre sonrasında zirveye oynadı.

BitTorrent rallisini gösteren grafik tablosu

BitTorrent Gündemden Düşmüyor! Yatırım Yapan Yaşadı!

Türk yatırımcılar, fiyatı dolar bazında düşük olan altcoinlere ilgi duymaya devam ediyorlar. Durum böyle olunca da elinde yüklü miktarda BTT tutan Türk yatırımcıların sayısı hiç de az değil. Bu durum, Twitter Türkiye’nin gündemini de doğrudan belirledi diyebiliriz. Son birkaç gündür Twitter’da trendler arasına girmeyi başaran BTT, hala en çok konuşulan konular arasında yer almayı başarıyor.

BitTorrent gündemden düşmeyen yatırımcıların Twitter paylaşımları

BitTorrent Gündemden Düşmüyor! Yatırım Yapan Yaşadı!

BitTorrent Gündemden Düşmüyor! Yatırım Yapan Yaşadı!

Twitter kullanıcıları tarafından yapılan paylaşımlara baktığımız zaman, BTT‘ye yatırım yapan kullanıcıların yüzlerinin bir hayli güldüğünü görmekteyiz. Özellikle de düşük fiyattan yatırım yapan kullanıcıların ciddi anlamda kâr ettiğini söyleyebiliriz. Tabi dijital para sektöründe ne olacağı bilinmez, bu sebeple yatırım yapan kullanıcılarının dikkat etmesi gerektiğini söylemekte fayda var.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu