Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

BitTorrent Yükselir Mi? Uzmanlar Ne Düşünüyor?

TeknoBH Google Haberler

Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden biri olan BitTorrent son durum nedir? Yatırımcıların gözdesi olan BitTorrent yükselir mi? İşte Detaylar

BitTorrent Gündemden Düşmüyor! Yatırım Yapan Yaşadı!

Kripto para birimleri hiç şüphesiz ki son zamanların en önemli yatırım araçlarından biri olarak gösteriliyor. Bitcoin’de birkaç ay içerisinde 5 katı daha fazla artmaya başlayınca yatırımcılardan farklı talepler meydana gelmeye başladı.

Son zamanlarda ki yükselişler neredeyse rekor seviyelerine kadar çıktı. Mesela yaklaşık 1-2 aydır BitTorrent adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Mesela Şubat ayının başlarında bu kripto para birimi 0.00047 dolar seviyelerinde ve uygun fiyata satın alınabiliyordu. Peki, en çok merak edilen para birimi BitTorrent yükselir mi? Analistler bu konuda ne düşünüyor?

BitTorrent yükselir mi? Bu artış devam edecek mi?

Uzmanlar tarafından bu para birimi ile ilgili çok fazla yorum yapılıyor. Yaklaşık olarak son 2 ay içerisinde 30 kat değerlenmiş olan bu para birimi, son zamanların en gözdesi diyebiliriz. Ancak bazı yatırımcılar bu para biriminin daha fazla yükselişe geçmeyeceğini aksine düşüş yaşayacağını düşünüyor. Analistlere göre daha fazla artması için sert bir düşüşün yaşaması gerektiğini ifade ediyor.

BitTorrent Yükselir Mi? Uzmanlar Ne Düşünüyor?

Kripto para birimlerinin neredeyse hepsinin aynı senaryo üzerinden geçtiğini söyleyebiliriz. Yukarı hızlı bir şekilde çıkması gereken tüm para birimlerinin ilk önce sert bir düşüş yaşaması gerekiyor. Bu şekilde bir sonra ki adım ise güvenli bir şekilde artış göstermesi oluyor. BitTorrent içinde aynı senaryonun olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bazı analistler bu durumun tam tersini de düşünüyor.

BitTorrent hızlı bir şekilde yükselmeye devam edebilir

Kripto para birimlerinin bazıları çok önemli yükselişler yaşadı. Hatta bazıları öyle bir yükseldi ki artık takip etmek neredeyse imkansız. Şuan için para birimlerinde her ne kadar düşüş yaşanmış olsa bile muhtemelen önümüzde ki günlerde yükselişe geçecektir. BitTorrent içinde aynı yorumların yapıldığını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu