Sinema ve Dizi Haberleri

Black Mirror 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar

TeknoBH Google Haberler

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Black Mirror 6.sezon ne zaman çıkacak? Söz konusu dizinin 6.sezonu olacak mı? İşte Detaylar

Black Mirror 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix‘in en sevilen dizilerinden biri olan Black Mirror 6.sezon ile geri dönecek mi? Uzun zamandır merak edilen konuyu sizler için araştırdık. Söz konusu dizinin 5.sezon premleri, 5 Haziran 2019 yılında Netflix’te gerçekleştirildi. Bahsi geçen 5.sezon içerisinde yalnızca 3 bölüm olmasına rağmen dizi bir hayli çok konuşulmuştu. Paylaşılan bilgileri incelediğimiz zaman Black Mirror‘un 6.sezonunun gelmesi pek de mümkün değil. Distopik bilim kurgu türünde ki dizinin en azından bu sene içinde yeni sezon ile gelmesi zor görünüyor.

Dizinin gelmemesinde ki en büyük etken koronavirüs salgınının olması olarak düşünülüyor. Çünkü bu salgın pek çok sektörde ciddi anlamda sıkıntılar yaşattı ve birçok proje bu salgın yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Bu sebeple Black Mirror’un 6.sezonu ileri bir tarihe atıldı. Tabi henüz Netflix tarafından dizinin bittiği veya iptal olduğu hakkında resmi bir açıklama gelmedi.

Black Mirror 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar

Black Mirror 6.sezon ne zaman çıkacak? Tarih belli mi?

Black Mirror 6.sezon ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Peki neden duyuru yapılmıyor. Duyuru yapılmamasının bir sebebi de Endemon Shine, yani dizinin haklarını elinde bulunduran firma, bir süre önce Banijay Group tarafından satın alındı. Bu firma, Black Mirror 6 ve daha fazla sezon için Netflix ile anlaşmaya sıcak bakıyor. Tabi bu satın alma sebebiyle dizinin yeni sezonlarının Netflix’e daha fazla pahalıya mal olması ile gündeme geldi.

Bu durum tabi ki de Netflix’in hoşuna gitmiyor. Bu sebepler de Black Mirror 6.sezon ne zaman çıkacağı sorusunun cevapları oluyor. Dizinin yeni sezonları hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Netflix tarafından resmi bir açıklama yapıldığı taktirde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu